İzlanda Vize

İzlanda vize işlemleri için danışmanlarımızla birlikte ücretsiz randevu oluşturabilirsiniz. İzlanda Konsolosluğu vize randevusu için online randevu işlemlerinde, tarafımızdan ücret talep edilmemektedir.

İzlanda Avrupa ülkelerinden biri olarak Avrupa Birliği’ne üye değildir ancak Schengen vize protokollerine üyedir. İzlanda vize başvurusunu, Schengen vizesi veya Ulusal vize türüne göre yapabilirsiniz. 180 gün içerisinde 3 aydan daha uzun olmayacak seyahatleriniz için İzlanda Schengen vizesi alabilirsiniz.

İzlanda seyahatiniz için temsilcilerimiz ile görüşme sağlayabilir, online konsolosluk randevunuzu oluşturarak işlemlere hemen başlayabilirsiniz. Çalışma vizesi, aile birleşimi, ticari vize, vatandaşlık ve göçmenlik işlemlerinde Vize Randevu profesyonel vize hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

En az 6 ay olacak şekilde ve 90 günden daha uzun seyahatleriniz için İzlanda Ulusal vize başvurusu yapabilirsiniz. Seyahat türünüz ve seyahat kapsamında göre İzlanda vize başvuru belgeleri farklılık gösterir. İzlanda vatandaşlık başvurusu ve göçmenlik işlemlerinde de hizmet verilmektedir.

Vize ücretleri, gerekli evraklar ve hızlı vize başvuruları için vize başvuru merkezimizi de ziyaret edebilirsiniz. Türkiye’nin tüm bölgeleri ve şehirlerinden İzlanda vizesi başvurularınız kabul edilmektedir.

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×