Gine Vizesi: Randevu ve Başvuru (2023)

Gine Vize Başvurusu

Vize Randevu Ofisi Gine Sayfamıza Hoşgeldiniz..!

Sevgili Ziyaretçilerimiz, Gine dahil tüm dünya ülkeleri için gerekli olan vize başvurularını Vize Randevu Ofisi olarak titizlikle ve güvenle yürütmekteyiz. Gine Vizesi almak için iletişim adreslerinden bize ulaşarak vize hakkında tüm merak ettikleriniz hakkında bilgi alabilir sizin adınıza vize işlemlerinizin takibini yapmamız için talepte bulunabilirsiniz.

Gine’ye seyahat düzenleyen Türkiye Cumhuriyeti hususi (yeşil), hizmet (gri), umuma mahsus (bordo) pasaport sahibi vatandaşlar vize başvurusu yapması gerekmektedir. Sadece diplomatik (siyah) pasaport sahibi kişiler 90 güne kadar olan seyahatler için vize başvurusu yapmaları gerekmez.

Başvurular Gine Konsolosluğu ve Gine Büyükelçiliği’ne ya da Gine Büyükelçiliği tarafından yetki verilen turizm/ seyahat acentelerine yapılabilmektedir. Vize Randevu Ofisi olarak Gine vize başvurularınızı yapmamız için gereken evrak listesi ve vize hakkında bilgi almak için bizi arayınız.
Gine Vizesi: Randevu ve Başvuru (2021)
Gine Vizesi: Randevu ve Başvuru

Turistik Gine Vize başvuruları minimum 1 ay tek girişli, maximum 1 yıl çok girişli olarak verilmektedir. Sonuçlar ortalama 10/15 içerisinde açıklanmaktadır. Konsolosluk yoğunlukları, ek evrak talebi ve resmi tatil günleri dikkate alınarak başvuruların 1 ay öncesinden yapılmasında fayda olacaktır.

Papua Yeni Gine’ye Nasıl Gidilir?

Papua Yeni Gine mesafe açısından Türkiye’ye çok uzaktır. Yolculuklar uçak ile gerçekleştirilir fakat Türkiye’den Gine’ye direk uçuş bulunmamaktadır. Başkent Port Moresbey’deki havaalanına ulaşmak için aktarmalı olarak seyahat edilmesi gerekmektedir. Uzun ve aktarmalı yapılacak olan bu yolculuğun masraflarıda yüksek olacağından biletleri 2-3 ay öncesinden almakta fayda olacaktır.

Türkiye’den Papua Yeni Gine Port Moresbey’e Aktarma Şekilleri Olarak;

 • İstanbul→Dubai→Singapur→Port Moresbey⇒35 Saat
 • İstanbul→Singapur→Dubai→Port Moresbey⇒40 Saat (bekleme süreleri dahil)
 • İstanbul→Moskova→Hong Kong→Moresbey⇒40 Saat
 • İstanbul→Dubai→Brisbane→Moresbey
 • İstanbul→Dubai→Manila→Moresbey
 • İstanbul→Dubai→Bombay→Moresbey
 • İstanbul→Dubai→Singapur→Moresbey

Gine’ye hazırlanması gereken vize evrakları, vize takibi, vize başvurusu, seyahat sağlık sigortası, Transit vize hakkında bilgi ve uçak otel rezervasyonları hakkında destek ve hizmet almak için Vize Randevu Ofisini ziyaret edebilir, iletişim adreslerinden bize ulaşabilirsiniz.

Gine Vize Kategorileri

 • Gine Ticari Vize
 • Gine Turistik Vize
 • Gine Aile Ziyaret Vizesi

Gine Hakkında Önemli Bilgiler

Gine’ye seyahat gerçekleştirecek olan vatandaşlarımızın kapalı suları tüketmeleri, açık yiyecekleri tercih etmemeleri, temizlik konusunda çok dikkatli olmaları tavsiye edilmektedir çünkü Ginede temizlik ve hijyen kurallarına olması gerektiği gibi uyulmamaktadır.

Gine seyahati öncesi mutlaka sarı humma, sıtma, tifo, kuduz, hepatit aşılarının yapılmasında fayda olacaktır. Aşı yaptırsanız da, yiyecek içecek konularına dikkat ettiğiniz sivrisinek ısırmalarına karşı da kendinizi korumayı unutmayınız.

Gine Konsolosluğu| Gine Vize Başvuru İşlemleri

Gine vize başvuru işlemleri ile ilgili tüm detayları öğrenmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel olarak destekleri alabileceğiniz ekiplerimiz sayesinde vize başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

Vize başvurularınızı olabildiğince erken bir şekilde yapabilmek için 0850 227 72 05 iletişim hattımızı arayabilirsiniz. Konsolosluğun hangi belgeleri talep edeceğini sizlere [email protected] üzerinden aktarmaktayız.

Türkiye’de Gine Fahri Konsolosluğu tarafından kabul edilecek olan randevu ve belgelerle ilgili tüm işlemleri Vize Ofisi aracılığıyla gerçekleştirmekteyiz. Uzman ekibimizle hızlıca vizelerinizi almak için garantili işlemlerimizden faydalanabilirsiniz.

Ekonomik bir şekilde fırsatları elde etmek ve Gine vizesi işlemlerinizde sorunsuz bir şekilde girişimde bulunmak için bizleri tercih edebilirsiniz.

Gine Vize Başvuru Evrakları

Seyahat tarihinizin bitişiyle itibariyle en az 1 yıl daha geçerli olan pasaportunuzun fotoğraflı sayfasının fotokopisiyle, biyometrik fotoğrafla, uçak bileti ve rezervasyon bilgileriyle, başvuru formuyla ve bulaşıcı bir hastalığınızın olmadığına dair raporunuzla birlikte Gine vize başvurusu yapılır.

Vize başvuru evrakları için gerekli olan tüm işlemleri sizler için gerçekleştiriyoruz. Vize ücretini yatırmanızla birlikte, gelir belgelerinizi de göstermekte olan evrakları beyan etmeniz için bizlere ulaştırmanız yeterli olacaktır.

Böylelikle turistik, çalışma vizesi veya diğer vize türlerinde Bordo, yeşil ve siyah pasaport sahibi olan kişiler için hangi evrakların tamamlanması gerektiğine dair detayları paylaşmaktayız. Siyah pasaporta sahip olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ise 180 gün içerisinde 90 günü geçmemek şartıyla vizeden muaf tutulmaktadırlar.

Gine Vize Başvuru Süreçleri

Gine ülkesine yapacağınız seyahatlerde vize başvurularınız için karar verme yetkisi Ankara Gine Büyükelçiliği’ndedir. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Edirne, Tekirdağ, Gaziantep gibi illerimizden başvurularınızı ofislerimiz aracılığıyla gerçekleştirmenizi sağlarken, sizlere her türlü desteği vermekteyiz.

Evraklarınızı kontrol ederek, vize onayı almanızı sağlayacak olan adımları sizler için atmaktayız. Vize onayını ortalama 15 iş gününde alabilmeniz için en erken süreçte başvurularınızı gerçekleştiriyoruz.

Kargo yoluyla bizlere ulaştıracağınız belgelerinizde herhangi bir eksikliğe yol açmayacak adımları atarak, bu sürelerin uzamaması için elimizden geleni yapmaktayız. Maddi imkanlarınıza göre ve seyahat bilgileriniz çerçevesinde belirlenecek olan Gine ülkesine vize sürelerinizle ilgili olarak en iyi sonuçları elde etmek için bizleri takip edebilirsiniz.

Gine Vizesi: Randevu ve Başvuru (2023) Video;

Gine Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp
 • ×