Venezuella Vizesi: Randevu ve Başvuru (2023)

Venezuella Vize Başvurusu

Vize Randevu Ofisi Venezuella Sayfamıza Hoşgeldiniz..!

Urugay Vizesi: Randevu ve Başvuru (2023)

Sevgili Ziyaretçilerimiz, Venezuella dahil tüm dünya ülkeleri için gerekli olan vize başvurularını Vize Randevu Ofisi olarak titizlikle ve güvenle yürütmekteyiz.

Venezuella Vizesi: Randevu ve Başvuru (2021)
Venezuella Vizesi: Randevu ve Başvuru
  • Venezuella Vizesi almak için iletişim adreslerinden bize ulaşarak vize hakkında tüm merak ettikleriniz hakkında bilgi alabilir sizin adınıza vize işlemlerinizin takibini yapmamız için talepte bulunabilirsiniz.
  • Venezuella’ya seyahat etmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları umuma mahsus, hizmet, hususi, diplomatik pasaport sahipleri 90 güne kadar olan seyahatler için Venezuella vizesinden muaftır.
  • Venezuella’ya Türkiye’den direkt uçuşlar bulunmadığı için Lizbon, Madrid, Paris ve Roma’dan aktarma yaparak gidebilme imkanı bulabilirsiniz.
  • Venezuella vize istemeyen ülkelerden olsa da her ülkede olduğu gibi bu ülkeye de girişlerde sınır polislerine bir takım evraklar göstermeniz gerekmektedir. Bu evraklardan en önemlisi olan pasaportun seyahat sonrası en az 6 ay daha geçerliliğinin bulunmasına, 10 yıldan eski olmamasına ve deforme ve yıpranmış olmamasına dikkat etmelisiniz.
  • Venezuella’ya seyahat planı olan vatandaşlarımızın açıkta bulunan yiyeceklerden uzak durmaları ve şebeke suları yerine kapalı suları tercih etmeleri hakkında uyarmak istiyoruz.

Venezuela için vize gerekli mi?

Venezuela, turistik amaçlı ziyaret gerçekleştirecek olan Türk vatandaşlarından 90 günlük süre için vize talep etmez.

Venezuela ya gitmek için ne gerekiyor?

Pasaport ile Venezuela’ya gitmek Türk vatandaşları için mümkündür ancak pasaportun en az 6 ay geçerli olması gerekmektedir.

Türk pasaportu ile kaç ülkeye vizesiz gidilir?

Umuma mahsus pasaporta sahip olan Türk vatandaşları toplam 111 ülkeye vizesiz ya da kapıda vize uygulaması ile seyahat eder.

Ülkede bulunan devlet hastanelerinde yeterli ekipman ve ilaç bulunmadığı için sağlık konusunda ciddi rahatsızlığı bulunan insanların önlemlerini alarak seyahate çıkmaları ya da ertelemelerini tavsiye ediyoruz. Seyahate çıkmadan önce mutlaka sarı humma aşısını yaptırmanız gerekmektedir.

Sağlık Bakanlığı seyahat sağlığı sitesinden Venezuella Seyahat Sağlığı hakkında bilgi alabilir gerekli önlemleri öğrenebilirsiniz.

Venezuella Vize başvurularınızda durumunuza uygun en güncel evrak listesini size en yakın Venezuella Vize Randevu’yu arayarak ücretsiz olarak isteyin.

Venezuella Vizesi: Randevu ve Başvuru (2023) Video;

Venezuella Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×