Ürdün Vize

Ürdün Vizesi: Randevu ve Başvuru (2021)

Ürdün Vize İşlemleri

Vize Randevu Ofisi Ürdün Sayfamıza Hoşgeldiniz..!

Sevgili Ziyaretçilerimiz, Ürdün dahil tüm dünya ülkeleri için gerekli olan vize başvurularını Vize Randevu Ofisi olarak titizlikle ve güvenle yürütmekteyiz. Ürdün Vizesi almak için iletişim adreslerinden bize ulaşarak vize hakkında tüm merak ettikleriniz hakkında bilgi alabilir sizin adınıza vize işlemlerinizin takibini yapmamız için talepte bulunabilirsiniz.

1 Aralık 2009 tarihinde Ürdün ve Türkiye arasında yapılan anlaşma ile umuma mahsus (bordo), hususi (yeşil), hizmet (gri), diplomatik (siyah) pasaport sahipleri 6 ay geçerli 90 gün konaklamalı turistik ve transit geziler için Ürdün Vizesinden muaftır.

Ürdün’e seyahat edecek olan Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları yakınlık nedeni ile karayolunu kullanarak ta seyahatlerini gerçekleştirebilirler. Ancak savaş nedeni ile Suriye yolu kullanılmamaktadır. Karayolu ile yapılacak olan seyahatler için kişilerin araçlarının sigortalarını yapmaları gerekmektedir. Araç sigortaları sınır kapılarında da yapılabilmektedir.

Ürdün çıkışlarında Ürdün Vatandaşları da dahil olmak üzere kişilerden karayolundan çıkarken 8 Ürdün Dinarı (11 $), havayolundan çıkarken 20 Ürdün Dinarı (28 $) harç alınmaktadır.

Jordan Pass

Ürdün Vizesi olmadan ülkeye giriş yapamayan ülkelerin vatandaşları ve vize olmadan giremeyen bazı T.C Vatandaşları için kullanılan bir uygulamadır ve turistik faaliyetler için kolaylık sağlamaktadır. Jordan Pass Kartını ülkeye girişlerde alarak sahip olabilirsiniz. 70 Ürdün Dinarı ücrete verilen kart ile Ürdün’de 40 turistik etkinliğe katılabilir müzeleri gezebilirsiniz. Gerçekleştirilen aktiviteler için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez.

Ürdün Vize başvurularınızda durumunuza uygun en güncel evrak listesini size en yakın Ürdün Vize Randevu’yu arayarak ücretsiz olarak isteyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×

    Vize Menüsü