Ürdün Vizesi: Randevu ve Başvuru (2023)

Ürdün Vize Başvurusu

Vize Randevu Ofisi Ürdün Sayfamıza Hoşgeldiniz..!

Umman Vizesi: Randevu ve Başvuru (2023)

Sevgili Ziyaretçilerimiz, Ürdün dahil tüm dünya ülkeleri için gerekli olan vize başvurularını Vize Randevu Ofisi olarak titizlikle ve güvenle yürütmekteyiz. Ürdün Vizesi almak için iletişim adreslerinden bize ulaşarak vize hakkında tüm merak ettikleriniz hakkında bilgi alabilir sizin adınıza vize işlemlerinizin takibini yapmamız için talepte bulunabilirsiniz.

Ürdün vizesi var mı?

Ürdün ve Türkiye arasında 2009 yılında imzalanan anlaşmaya göre diplomatik, resmi ve umuma mahsus pasaport sahipleri 90 gün vizeden muaftır.

Ürdün e vizesiz gidilir mi?

2009 yılında imzalanan Ürdün ile Türkiye arasındaki anlaşmaya göre karşılıklı olarak vizesiz geçiş söz konusudur.

Belgrad vizesiz mı?

Belgrad’a gitmek isteyen Türk vatandaşları Sırbistan tarafından belirlenen politikaya göre 180 gün içinde 90 günü geçmemek şartı ile vizeden muaftır.

1 Aralık 2009 tarihinde Ürdün ve Türkiye arasında yapılan anlaşma ile umuma mahsus (bordo), hususi (yeşil), hizmet (gri), diplomatik (siyah) pasaport sahipleri 6 ay geçerli 90 gün konaklamalı turistik ve transit geziler için Ürdün Vizesinden muaftır.

Ürdün Vizesi: Randevu ve Başvuru (2021)
Ürdün Vizesi: Randevu ve Başvuru

Ürdün’e seyahat edecek olan Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları yakınlık nedeni ile karayolunu kullanarak ta seyahatlerini gerçekleştirebilirler. Ancak savaş nedeni ile Suriye yolu kullanılmamaktadır. Karayolu ile yapılacak olan seyahatler için kişilerin araçlarının sigortalarını yapmaları gerekmektedir. Araç sigortaları sınır kapılarında da yapılabilmektedir.

Ürdün çıkışlarında Ürdün Vatandaşları da dahil olmak üzere kişilerden karayolundan çıkarken 8 Ürdün Dinarı (11 $), havayolundan çıkarken 20 Ürdün Dinarı (28 $) harç alınmaktadır.

Jordan Pass

Ürdün Vizesi olmadan ülkeye giriş yapamayan ülkelerin vatandaşları ve vize olmadan giremeyen bazı T.C Vatandaşları için kullanılan bir uygulamadır ve turistik faaliyetler için kolaylık sağlamaktadır.

Jordan Pass Kartını ülkeye girişlerde alarak sahip olabilirsiniz. 70 Ürdün Dinarı ücrete verilen kart ile Ürdün’de 40 turistik etkinliğe katılabilir müzeleri gezebilirsiniz. Gerçekleştirilen aktiviteler için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez.

Ürdün Vize başvurularınızda durumunuza uygun en güncel evrak listesini size en yakın Ürdün Vize Randevu’yu arayarak ücretsiz olarak isteyin.

Ürdün Vizesi: Randevu ve Başvuru (2023) Video;

Ürdün Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×