Ürdün Vize

Ürdün vize işlemleri sırasında kişilerin yeşil pasaportunun olması durumunda vize almanıza dahi gerek kalmadan 30 günlük bir sınırlamaya tabi olarak giriş yapmanıza imkan verilmektedir. Yeşil pasaportu olan kişilerin sadece Ürdün’de değil birçok farklı ülkede de vizesiz giriş hakkı elde edeceği belirtilmelidir.

Ürdün vize işlemlerini tamamlarken sunmuş olduğunuz pasaportunuzun güncel tarihli olmasına da dikkat etmelisiniz. Pasaportunuzun güncelleme işlemlerini NVİ aracılığı ile tamamlama hakkınız vardır.

Ürdün vize işlemleri sırasında maddi durumunuza ilişkin de dokümanlar talep edilecektir. Bu belgelerin talep edilmesinin asıl sebebi kişilerin, ülkeye girişlerinin sonrasında kamuya yük olmayacaklarından emin olmaktır.

Vize Randevu firmasının uzun senelerdir verdiği kusursuz hizmet sayesinde vize başvurusu yapmak ve süreçten haberdar olmak oldukça kolay olacaktır. Hem turist vizesi hem de aile birleşimi gibi seçeneklerden de sorunsuz şekilde istifade edebilirsiniz.

Vize başvuru adımlarının sonrasında size 4 haftalık bir bekleme süresi verilecektir. Aile birleşimi vizesinde bu süre 90 güne kadar uzayabilmektedir. Pandeminin yarattığı belirsiz ortam sebebi ile bu sürelerde değişim söz konusu olabilmektedir.

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×