Somali Vize

Somali vize başvurusu sırasında eksiksiz olarak belgeleri ibraz etmek gerekir. Çünkü eksik ya da hatalı olan belgelere karşı vize reddine maruz kalınır. Hatta bunun için Vize Randevu üzerinden danışmanlık hizmeti dahi alarak harekete geçilebilir.

Danışmanlık üzerine Soma vize başvurusu kolay hale gelir ve ilk etapta pasaport detaylarına değinilir. Öyle ki çoğu zaman bordo pasaport vizeye tabi tutulur. Diğerleri için de yaygın olarak vize muafiyetine yer verilir.

Soma vize başvurusu sırasında pasaport kadar evraklara da değinilmesi gerekir. Tam vukuatlı nüfus kayıt örneğinden seyahat sağlık sigortasına kadar çeşitli evraklar dahilinde müracaat edilir.

Benzer evraklar ile dilerseniz Schengen başvurularına da geçebilirsiniz. 90 günlük seyahat süresine karşı verilen Schengen vizesine karşı onlarca Avrupa ülkelerine gezi düzenlenebilir.

Seyahate ilişkin rezervasyon belgeleri de önemli bir yere sahiptir. Gerek ulaşıma gerekse konaklamaya dair rezervasyon belgelerine değinilir. Bunlar kadar seyahat sağlık sigortasına da yer verilir. T.C. vatandaşlarının seyahat amacına göre tüm belgeleri ibraz etmeleri beklenir.

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×