Sırbistan Vize

Sırbistan Vizesi: Randevu ve Başvuru (2021)

Sırbistan Vize İşlemleri

Vize Randevu Ofisi Sırbistan Sayfamıza Hoşgeldiniz..!

Sevgili Ziyaretçilerimiz, Sırbistan dahil tüm dünya ülkeleri için gerekli olan vize başvurularını Vize Randevu Ofisi olarak titizlikle ve güvenle yürütmekteyiz. Sırbistan Vizesi almak için iletişim adreslerinden bize ulaşarak vize hakkında tüm merak ettikleriniz hakkında bilgi alabilir sizin adınıza vize işlemlerinizin takibini yapmamız için talepte bulunabilirsiniz.

Sırbistan’a seyahat gerçekleştirmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti tüm pasaport sahipleri 90 güne kadar olan seyahatlerde Sırbistan vizesinden muaftır. 12 Temmuz 2010 tarihinde Belgrad’ta yapılan anlaşmaya göre iki ülke vatandaşları karşılıklı olarak vizeden muaf tutulmuşlardır. Bunun dışında 90 günden fazla süreli Sırbistan seyahati gerçekleştirecek olan vatandaşların Sırbistan Uzun süreli vizesine başvurmaları gerekmektedir.

Sırbistan’a Giriş İçin Dikkat Edilmesi Gereken Konular

  • Sırbistan’a girişlerde havaalanında sınır görevlilerinin yaptığı incelemelerde önemli olan ilk evrak pasaport olacaktır. Bu nedenle pasaportunuzun 10 yıldan eski olmamasına, en az 6 ay geçerliliğinin bulunmasına, deforme olmamasına dikkat etmeniz gerekir. Pasaport kontrolleri girişlerde 2 defa yapılmaktadır ve birinci uçaktan iniş sırasında gerçekleşir.
  • Pasaportunda Schengen Vizesi bulunan kişilerin girişlerde uzun uzadıya inceleme yapılmadan geçmeleri mümkündür.
  • Sırbistan’a girişlerde Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarının yanlarında getirdikleri paranın 10 bin € yu geçmemesi gerekmektedir. 10 bin € üzerinde bulunan paralara Sırbistan makamları tarafından el konulmaktadır.

Sırbistan Vize başvurularınızda durumunuza uygun en güncel evrak listesini size en yakın Sırbistan Vize Randevu’yu arayarak ücretsiz olarak isteyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×

    Vize Menüsü