Sırbistan Vizesi: Randevu ve Başvuru (2023)

Sırbistan Vize Başvurusu

Vize Randevu Ofisi Sırbistan Sayfamıza Hoşgeldiniz..!

Singapur Vizesi: Randevu ve Başvuru (2023)

Sevgili Ziyaretçilerimiz, Sırbistan dahil tüm dünya ülkeleri için gerekli olan vize başvurularını Vize Randevu Ofisi olarak titizlikle ve güvenle yürütmekteyiz.

Sırbistan Türk vatandaşlarından vize istiyor mu?

Sırbistan ziyareti için pasaportuna bakılmaksızın tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları 6 ay içerisinde 90 günü geçmemek şartı ile vizeden muaftır.

Sırbistan turist kabul ediyor mu?

Vize uyum şartlarının yerine getirilmesi halinde Sırbistan tarafından turist kabul edilmektedir ancak şüphe duyulması halinde problemli kişilerin ülkeye kabul edilmeme yetkisi bulunmaktadır.

Belgrad'a gidilir mi?

Gece hayatının ve eğlencenin adresi olan Belgrad özellikle yaz ayları için herkesin gitmek istediği bir kenttir. Sırbistan’ın başkenti Mayıs ve Eylül arası Türk vatandaşlarının misafir etmektedir.

Sırbistan Vizesi almak için iletişim adreslerinden bize ulaşarak vize hakkında tüm merak ettikleriniz hakkında bilgi alabilir sizin adınıza vize işlemlerinizin takibini yapmamız için talepte bulunabilirsiniz.

Sırbistan Vizesi: Randevu ve Başvuru (2021)
Sırbistan Vizesi: Randevu ve Başvuru

Sırbistan’a seyahat gerçekleştirmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti tüm pasaport sahipleri 90 güne kadar olan seyahatlerde Sırbistan vizesinden muaftır. 12 Temmuz 2010 tarihinde Belgrad’ta yapılan anlaşmaya göre iki ülke vatandaşları karşılıklı olarak vizeden muaf tutulmuşlardır. Bunun dışında 90 günden fazla süreli Sırbistan seyahati gerçekleştirecek olan vatandaşların Sırbistan Uzun süreli vizesine başvurmaları gerekmektedir.

Sırbistan’a Giriş İçin Dikkat Edilmesi Gereken Konular

  • Sırbistan’a girişlerde havaalanında sınır görevlilerinin yaptığı incelemelerde önemli olan ilk evrak pasaport olacaktır. Bu nedenle pasaportunuzun 10 yıldan eski olmamasına, en az 6 ay geçerliliğinin bulunmasına, deforme olmamasına dikkat etmeniz gerekir. Pasaport kontrolleri girişlerde 2 defa yapılmaktadır ve birinci uçaktan iniş sırasında gerçekleşir.
  • Pasaportunda Schengen Vizesi bulunan kişilerin girişlerde uzun uzadıya inceleme yapılmadan geçmeleri mümkündür.
Sırbistan’a girişlerde Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarının yanlarında getirdikleri paranın 10 bin € yu geçmemesi gerekmektedir. 10 bin € üzerinde bulunan paralara Sırbistan makamları tarafından el konulmaktadır.

Sırbistan Vize başvurularınızda durumunuza uygun en güncel evrak listesini size en yakın Sırbistan Vize Randevu’yu arayarak ücretsiz olarak isteyin.

Sırbistan Vizesi: Randevu ve Başvuru (2023) Video;

Sırbistan Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×