Sırbistan Vize

Sırbistan vize işlemleri sırasında kişilerin başvuru formunu eksiksiz doldurarak süreci başlatmaları gerekmektedir. Vize başvuru formunda verilen bilgilerden direkt olarak başvuru sahibi sorumludur. Vize başvuru formunda verilecek olan bilgiler vizenin türüne göre değişim arz edebilmektedir.

Sırbistan vize işlemleri sırasında eğer aile birleşimi talep edecekseniz Sırp vatandaşı olan eşinizin ikametgah belgesinden sizin tam tekmil nüfus kayıt örneğinize kadar birçok belgeyi eksiksiz sunmanız gerekir.

Sırbistan vize işlemleri ile alakalı olarak kişilerin özellikle aile birleşiminde daha öncesinde evlilik yaptığınız fark edildiği anda bu evliliğin bittiğine ilişkin resmi belge de tarafınızdan talep edilecektir.

Vize Randevu firmasının güvencesi ile vize başvuru adımlarının tamamlanması sizin için genel sürecin çok daha sorunsuz şekilde tamamlanmasını mümkün kılacaktır. Konusunda tecrübeli olan bu ekip artık prosedürler ile uğraşmanıza gerek kalmadan tüm vize talep adımlarının yerine getirilmesini sağlar.

Pandemi süreci sebebi ile vize sonuçlarının kişilere bildirilmesinde gecikmeler söz konusu olabilmektedir. Bu noktada sonuçlar ile alakalı 4 haftalık bir bekleme sürecini göz önünde bulundurmanız gerektiğini unutmamalısınız.

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×