Papua Vize

Papua vize başvuruları tüm pasaport türleri için zorunlu kılınmıştır. Herhangi bir muafiyet anlaşması yapılmamış ve her birinin de müracaat etmesi istenmiştir.

Bordo pasaport sahibi T.C. vatandaşları ile sınırlı kalınmıyor. Papua vize adına siyah, gri ve yeşil pasaport sahiplerinin de müracaat etmeleri gerekir. Her biri de seyahat planlarına göre vize türünden tercihte bulunmalıdır.

Turist ve ticari gibi kısa süreli vize seçeneklerine öncelik verilir. Ardından ise öğrenci ve şoför şeklinde ayrı vize türlerine değinilir. Papua vize prosedürlerine netlik kazandırmak isteyenlerin tercihte bulunmaları beklenir.

Vize Randevu sayesinde seyahatlere uygun olan vize türünü seçmek ve başvurulara yön vermek kolay olacaktır. Bunun gibi hazırlanması gereken belgeleri de öğrenerek müracaat edilir.

Biyometrik fotoğraflar, pasaport ve davet mektubu şeklinde birkaç belgeye değinilir. Banka hesap dökümleri ve iş yeri belgeleri olarak diğerleri de sıralanır. Otel – uçak rezervasyonları ise önemli belgeler arasında gösterilir. Her birinin eksiksiz olarak ibrazına karşı ortalama 7 iş gününe kadar sonucu öğrenmeniz esas alınır.

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×