Lübnan Vize

Lübnan vize başvuru adımlarını turistik olarak tamamlayacak olan kişilerin kalacakları otelin rezervasyon bilgilerini ve uçak biletlerinin nüshalarını da sunmaları istenecektir. Bu belgelerin güncel tarihli olması gerekir. Ayrıca pasaportunuzun da güncelliğinden emin şekilde sunmanız istenmektedir.

Lübnan vize başvurusu öncesinde pasaportunuzu güncellemek isterseniz NVİ aracılığı ile tamamlamanıza imkan verilmektedir. 199 numaralı telefon hattından randevu alarak pasaport işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Lübnan vize başvurusunda seyahat ve sağlık sigortası bilgileriniz de istenecektir. Gidiş dönüş tarihlerini içine alacak şekilde seyahat ve sağlık sigortasının sunulması istenmektedir. Ayrıca banka hesap dökümünüz de talep edilebilir. Banka hesap dökümüne dair sorun yaşanmaması için ve kamuya yük olunmaması adına bu veriler talep edilmektedir.

Vize Randevu firması sayesinde vize başvuru adımlarınızın sorunsuz tamamlanmasını mümkün kılabilirsiniz. Başvuru sürecinde bu profesyonel firmanın desteğini almak sizin için süreci çok daha nitelikli bir hale getirecektir.

Başvurunun hemen sonrasında süreci takip etmeniz için bir referans numarası verilecektir. Vize değerlendirmesinin hangi adımda olduğunu bu şekilde kontrol edebilirsiniz. Sonuç yaklaşık 4 haftada belli olacaktır.

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×