Londra Vize

İngiltere Londra Vize Başvurusu

Birleşik Krallık’ın başkenti ve aynı zamanda da en kalabalık şehri olan bu il yaklaşık 2000 yıldır yerleşik yaşama ev sahipliği yapmaktadır. Eğer siz de u büyüleyici ve sürekli yağış alan şehre yolculuk yapmak isterseniz öncelikle Londra vize almalısınız. Londra vizesi aslında İngiltere vizesi anlamına gelmektedir.

Londra İçin Vize Gerekli mi?

Evet, bu şehre yapacağınız geziler için Londra vize yani İngiltere vizesi almanız zorunludur. Aksi takdirde ülke içerisine giriş yapamazsınız. Yani, Londra için vize gerekli mi sorusunun cevabı için böyle bir kesinlik vardır.

Londra İçin Vize Şartları

Londra için vize şartları vize konusunda en çok merak edilen konular arasında yer almaktadır. Vize şartı olarak ilk kural vize başvurusunda talep edilen isteklerin eksik olmadan yerine getirilmesidir. Başvuru evrakları, vize harç bedeli yatırılıp bunlar usule uygun olarak gerçekleştirildikten sonra vize almanız konusunda sorun yaşama ihtimaliniz düşer.

Londra Turist Vizesi

Londra vize türleri arasında en sık başvurulan turistik vizedir. Eğer siz de kısa süreli gezileriniz için Londra turist vizesi almak isterseniz o zaman asıl adı İngiltere turistik vize olan bu vize türüne başvuruda bulunmanız gerekmektedir.

Londra Vize Başvurusu

Londra vize başvurusu için müracaat edilmesi gereken merci İngiltere Başkonsolosluğu’nun yetkilendirdiği İngiltere vize başvuru merkezleridir. Yani hangi vize türü olursa olsun, bu ülke için alınmak istenen tüm vize işlemlerinde başvurular bu merkezlere gerçekleştirilir.

Londra Vize Evrakları

Londra vize evrakları başvurulan vize türüne göre değişkenlik gösterecektir. Bu konuda detaylı bilgi edinmek ve güncel listeyi öğrenmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Londra Vize Fiyatları/Ücreti

Londra vize fiyatları/ücreti; 6 aylık turistik vize için 135 Euro olarak belirtilmiştir.

2 yıllık vize almak isteyenler 486 Euro, 5 yıllık vize almak isteyenler ise 885 Euro ödemek durumundadır.

Londra Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Londra vizesi kaç günde çıkar sorusunun cevabı için belirtilen tarih aralığı 15-30 gündür diyebiliriz.

Londra Vizesi Nasıl Alınır?

Londra vizesi nasıl alınır sorusu için geçerli yanıtlardan birbtanesi vize işlemlerinde talep edilen evrakların eksiksiz ve hatasız olarak teslim edilmesidir.

İngiltere Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×