Angola Vize

Angola vize başvurularını yaparak, Türkiye’den Angola’ya gitmek üzere gerekli tüm izinlere ulaşabilirsiniz. Vize başvuru formu, başvuru dilekçesi, uçak bileti, otel rezervasyonları ve seyahat sigortaları hakkında detaylı bilgi vermekteyiz.

Vize başvurusu ile ilgili olarak kurumumuz yedi gün yirmi dört saat destek vermektedir. Konsolosluğa, kurumumuz bünyesinden bilgi edindikten sonra başvuru yapıldığı taktirde, reddedilme ihtimalini düşürmüş olacaksınız.

Angola vize talepleri doğrultusunda müşterilerimize telefon numaralarımız ve elektronik posta adreslerimiz üzerinden detaylı bilgi vermekteyiz.

Vize Randevu aracılığıyla siz de çok kısa süre içerisinde vize alabilir, seyahatleriniz öncesinde gereken biletleri ve rezervasyonların neler olması gerektiğini öğrenebilirsiniz. Angola vize talepleriniz doğrultusunda, ortalama 5 iş günü içerisinde vize çıkartılacaktır.

Angola’ya yapılacak olan seyahatler için turistik amaçlarla veya ticari amaçlarla gitme durumlarına göre vize çıkartılması mümkündür. Ailenizle Angola’ya yerleşmek ve bu ülkede oturma izni almak için, Angola vize başvurusunu yaparak, profesyonel destekle ilgili başvuru yapabilirsiniz. Güncel ücretin ne olduğu ve hangi evrakların gerektiği hakkında detaylı bilgi vermekteyiz.

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×