Tunus Vizesi: Randevu ve Başvuru (2023)

Tunus Vizesi Başvuru

Vize Randevu Ofisi Tunus Sayfamıza Hoşgeldiniz..!

Togo Vizesi: Randevu ve Başvuru (2023)

Sevgili Ziyaretçilerimiz, Tunus dahil tüm dünya ülkeleri için gerekli olan vize başvurularını Vize Randevu Ofisi olarak titizlikle ve güvenle yürütmekteyiz.

Tunus Vizesi almak için iletişim adreslerinden bize ulaşarak vize hakkında tüm merak ettikleriniz hakkında bilgi alabilir sizin adınıza vize işlemlerinizin takibini yapmamız için talepte bulunabilirsiniz.

Tunus Türkiye'den vize istiyor mu?

Tunus, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından pasaporta bakılmaksızın 90 güne kadar yapılacak seyahatler için vize talep etmez.

Tunus için vize gerekiyor mu?

90 günü geçmeyen Tunus seyahatleri için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının vize almasına gerek yoktur.

Türkiye'den Tunus'a nasıl gidilir?

İstanbul’da bulunan havalimanlarından Tunus’ta direkt ya da aktarmalı olarak uçmak mümkündür aynı zamanda Malta, Fransa ve İtalya’dan ülkeye feribot seferleri bulunmaktadır.

Tunus Hükümeti Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarından vize istememektedir. Bu durumda umuma mahsus, hizmet, hususi, diplomatik pasaport sahibi vatandaşların 90 güne kadar olan seyahatler için Tunus Vize başvurusu yapmaları gerekmez.

90 günden fazla sürecek olan seyahatler için Vatandaşlarımızın Tunus konsolosluklarına ya da Büyükelçiliklerine vize başvurusu yapmaları gerekecektir.

Tunus Vizesi: Randevu ve Başvuru (2021)
Tunus Vizesi: Randevu ve Başvuru

Tunus Türk Vatandaşlarından vize istememektedir ancak dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır. Bu hususlardan birincisi pasaportların geçerlilik süresidir.

Pasaportunuzun seyahat sonrasında 6 ay daha geçerli olması, deforme, yırtık olmaması gerekmektedir. Aynı zamanda pasaportların 10 yıldan eski olmaması ve eskimiş pasaportların yenilenmesi gerekmektedir.

Tunus’a giriş yapıldığında dikkat edilmesi gereken hususlardan biri ise, 5000 Tunus Dinarı üzerinde olan paranın açıklamasının yapılması gerekmektedir.

Açıklaması yapılmayan 5000 Tunus Dinarı üzerindeki paralara hükümet tarafından el konulmakta ve cezai işlem uygulanmaktadır. Ayrıca Tunus Dinarının ülkeden dışarı çıkarılması yasaktır.

Ülkeye getirilen dövizler yalnızca bankalar ya da yetki verilen kurumlar aracılığı ile bozdurulabilmektedir.

Tunus Vize başvurularınızda durumunuza uygun en güncel evrak listesini size en yakın Tunus Vize Randevu’yu arayarak ücretsiz olarak isteyin.

Tunus Vizesi: Randevu ve Başvuru (2023) Video;

Tunus Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×