Tunus Vize

Tunus vize işlemleri sırasında pandemi önlemlerinin hangi aşamada olduğuna dair bilgi almanız gerekmektedir. Seyahatinizi bu tedbirlerin durumuna göre planlamanız çok daha verimli olacaktır. Bazı ülkeler salgın nedeni ile ülke giriş çıkışlarını sadece vatandaşlarına açık hale getirmiştir.

Tunus vize işlemleri sırasında sürecin pandemi koşulları sebebi ile aksayabileceğini de unutmamalısınız. Örneğin normalde sadece birkaç hafta süren vize başvuru ve sonuç işlemleri ortalama 4 haftaya kadar uzayabilmektedir. Bu nedenle tüm aksamları göz önünde bulundurarak başvuru aşamasının yerine getirilmesi gerekir.

Tunus vize işlemlerinde başvuru formunu konsolosluğa giderek almak zorunda değilsiniz. İnternet sitesi aracılığı ile de vize başvuru formu temin adımlarını tamamlamanıza imkan verilmektedir.

Konsolosluklar da artık kalabalık grupların bir araya gelmemesi için randevulu şekilde hizmet vermektedir.

Vize Randevu uzman kadrosu ile tüm vize işlemleri sırasında yanınızda olacaktır. Başvuru işlemlerine dair sorun meydana gelmemesi için prosedürler titiz bir şekilde incelenecektir. Önceki vize başvurularında ret yanıtı alan kişilerin, bir sonraki başvurularını uzman kadro ışığında tamamlaması daha verimli olacaktır.

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×