Tayland Vize

Tayland vize işlemlerini tamamlarken sunmuş olduğunuz pasaportun güncel olması gerekmektedir. Pasaportunuz güncel değilse vize başvurularınızın ret yanıtı alacağının da ayrıca bildirilmesi gerekir. Vize başvuru adımlarında tüm işlemleri dilerseniz bireysel olarak dilerseniz de alanında uzman olan danışmanlık firmaları aracılığı ile tamamlamanıza imkan verilmektedir.

Tayland vize işlemleri ile alakalı turistik olarak başvuruda bulunacak kişilerin kalacakları otele dair de bilgi vermeleri gerekmektedir. Otel rezervasyon bilgilerini yazılı olarak sunmaları yeterli olacaktır.

Tayland vize işlemleri sırasında bir de uçak gidiş dönüş bilgileri talep edilecektir. Ayrıca bu süreyi kapsayacak şekilde seyahat sigortanız da aktif olmalıdır.

Vize Randevu firması sayesinde prosedürler ile bireysel olarak uğraşmanıza gerek kalmadan tüm işlem akışını sorunsuz bir biçimde tamamlama imkanını elde edeceksiniz. Vize başvurularının her bir adımında direkt olarak iletişim numaralarınız üzerinden bilgilendirileceksiniz.

Vize başvurunuzun yetkili birimlere iletilmesinin akabinde 4 haftalık bir bekleme süreci olacaktır. Bu bekleme sürecinin sonrasında vize onayı ya da reddi verilecektir. Kesin tarihli aktivitelere katılacak olan kişilerin bu bekleme süresini de göz önünde bulundurmaları gerekir.

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×