Tanzanya Vize

Tanzanya vize işlemlerini gerçekleştirirken sunmuş olduğunuz pasaport verilerinin güncel tarihli olması şartı getirilmiştir. Hatta gerek duyulursa geçmiş senelerde kullanmış olduğunuz pasaportları da sunmanız istenebilir.

Tanzanya vize işlemleri öncesinde pasaportunuzun geçerliliğini NVİ aracılığı ile tamamlama hakkınız vardır. NVİ artık randevulu şekilde hizmet vermektedir. İnternet sitesi üzerinden ya da 199 numaralı telefon hattı aracılığı ile randevu alma hakkınız mevcuttur.

Tanzanya vize işlemleri sırasında başvuru formunuzda sizden seyahat sigortası ve sağlık sigortasına ilişkin bilgileri de sunmanız istenmektedir. Bu sigortanın güncel tarihli olması gerekir.

Sigortanın yanı sıra ülkeye giriş sonrasında kendi maddi ihtiyaçlarınızı karşılayacak birikime sahip olup olmadığınızı da kontrol etmek amacı ile sizden hesap özeti talep edilecektir.

Vize Randevu firması aracılığı ile başvuru adımlarının tamamlanması sizin için tüm prosedürlerin takip edilmesini de sağlamaktadır. Prosedürler ile bizzat uğraşmak zorunda kalmadan başvurularınız alanın en yetkin isimleri tarafından işleme alınacaktır. Bilhassa önceki başvurusunda ret yanıtı alan kişilerin bir sonraki başvurularını profesyonel firmalar aracılığı ile tamamlamak çok daha verimli olacaktır.

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×