Şili Vize

Şili vize işlemleri sırasında oldukça kolay prosedürlere sahip merkezlerden bir tanesidir. Özellikle ülkeye turist olarak giriş yapacak olan kişilerin sorunsuz onay alması mümkün kılınmaktadır. Şili’ye turist olarak giriş yapacak olan kişilerin otel rezervasyon bilgilerini ve uçak biletlerini ekte iletmesi gerekir.

Şili vize işlemlerinde başvuru formunda iletişim bilgileri, uyruk ve kimlik bilgileri de talep edilecektir. Bu bilgiler ışığında inceleme yaparken verilen bilgilerin yanlış olduğu fark edilirse başvurunun ret yanıtı alması söz konusu olabilir. Ret yanıtında vize başvurusunun neden reddedildiğine ilişkin de bilgilendirme yapılacaktır.

Şili vize işlemleri gerçekleştirilirken pasaportunuzun güncel olması gerekir. Pasaport bilgilerinizi ive güncelleme işlemlerinizi NVİ internet sitesinden ya da 199 numaralı telefondan randevu alarak tamamlayabilirsiniz.

Vize Randevu firması aracılığı ile sorunsuz erişim adımlarını tamamlamanıza imkan sağlanmaktadır.

Vize onayı alma sürecinde sorun yaşanmaması için alanında uzman olan tecrübeli firmalardan destek almak sizin için çok daha verimli bir sonuç ortaya çıkaracaktır. Bilhassa çalışma izni ya da aile birleşimi taleplerinde uzman kadronun etkisi tartışılmaz!

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×