Seyşeller Vizesi: Randevu ve Başvuru (2023)

Seyşeller Vize Başvurusu

Vize Randevu Ofisi Seyşeller Sayfamıza Hoşgeldiniz..!

Senegal Vizesi: Randevu ve Başvuru (2023)

Sevgili Ziyaretçilerimiz, Seyşeller dahil tüm dünya ülkeleri için gerekli olan vize başvurularını Vize Randevu Ofisi olarak titizlikle ve güvenle yürütmekteyiz. Seyşeller Vizesi almak için iletişim adreslerinden bize ulaşarak vize hakkında tüm merak ettikleriniz hakkında bilgi alabilir sizin adınıza vize işlemlerinizin takibini yapmamız için talepte bulunabilirsiniz.

Seyşeller vize var mı?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Seyşeller seyahatlerinde tüm pasaport türleri için 90 güne kadar vizeden muaftır.

Seyşeller pahalı mı?

En çok tercih edilen balayı destinasyonlarından biri olan Seyşeller pahalı bir ülkedir. Turistler açısından Filipinler ya da Endonezya yerine Maldivler ile kıyaslanmaktadır.

Seyşeller Türkiye uçakla kaç saat?

Hint Okyanusu’nda Madagaskar’ın kuzeydoğusunda yer alan Seyşeller Adası İstanbul’dan uçak yolculuğu ile yaklaşık 10 saat sürmektedir.

Seyşeller Ekvator’un altı ve Afrika’nın doğusunda yer alan 115 adadan oluşan bir kumsallar ve deniz cenneti. Özellikle doğaya aşık insanların büyük bir doğa keşfi yapabileceği, su altında rengarenk balıkları görebileceği ve tam anlamıyla kafa dinleyeceği bir ortam.

Seyşeller Vizesi: Randevu ve Başvuru (2021)
Seyşeller Vizesi: Randevu ve Başvuru

Özellikle kış aylarında balayına vakit ayırabilen çiftlerin yaz tatili yapma isteğine karşılık bulabileceği bir cennet adaları. Afrika ülkelerinden olsa da yıllarca Fransız sömürgesi altında kalmasından dolayı ortamında günlük rutininizi bozmadan yaşayabileceğiniz, modern ve doğa ile baş başa kalınabilecek olan Seyşeller’e gitmek için 90 güne kadar vize muafiyeti de bulunmamakta.

Ülkeye giriş için vize bulunmasa da girişlerde göçmenlik bürosunun istediği evrakları doldurmanız gerekmekte. Sadece pasaportunuz ve kimliğinizle ülkeye giriş yapabilirsiniz Tabi yine de pasaportunuzun 10 yıldan eski olmamasına ve geçerliliğinin bulunmasına dikkat etmeniz gerekli.

Seyşeller’e Ne Zaman Gidilir?

  • Ülkede sadece iki mevsim var denilebilir. Bir mevsim sadece fırtınalardan oluşuyor, diğeri ise güneşli. Bu nedenle Aralıktan Marta ve Hazirandan Ağustosa kadar seyahat edilebilir.
  • Seyşeller turistik geziler için 90 güne kadar vize istemiyor ancak uygun uçak bileti ve otel rezervasyonu konularında Vize Randevu Ofisi olarak siz seyahat severlere hizmet vermekteyiz.

Seyşeller dahil tüm dünya ülkeleri vizeleri hakkında ayrıntılı bilgi almak, vize başvurusu, vize hazırlık evrakları evrakları, seyahat sağlık sigortası, evrak tasdiki, uçak ve otel rezervasyonu ve birçok konu hakkında bilgi almak için Vize Randevu ofisi ile iletişime geçiniz.

Seyşeller Vize başvurularınızda durumunuza uygun en güncel evrak listesini size en yakın Seyşeller Vize Randevu’yu arayarak ücretsiz olarak isteyin.

Seyşeller Vizesi: Randevu ve Başvuru (2023) Video;

Seyşeller Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×