Seyşeller Vize

Seyşeller vize işlemlerini kısa dönemli ya da uzun dönemli şekilde yapabilirsiniz. Ülkeye sadece turistik amaç ile giriş yapacaksanız 90 günden daha az kalacak olan kişilere özel sunulan seçeneklerden faydalanmalısınız. Oturum ya da çalışma izni talep etme planlarınız varsa Ulusal Vize istemeniz daha mantıklı olacaktır.

Seyşeller vize işlemleri tamamlanırken başvuru formunu doldurma aşamasında verdiğiniz verilerde güncelleme meydana gelirse yetkililere bu durumu bildirmelisiniz. Verilen bilgilerden her daim başvuru sahibi sorumludur.

Seyşeller vize işlemlerini eğer turist olarak tamamlayacaksanız otel rezervasyon bilgileri, uçak bilet bilgileri de iletilmelidir. Bu şekilde ülkeye ne zaman giriş çıkış yapılacağı ya da nerede kalınacağına dair de bilgi alınmış olur.

Vize Randevu firması üzerinden başvurunuzu yapmanız durumunda detaylar ile uğraşmak zorunda kalmadan tüm işlem akışını yerine getirmeniz mümkün kılınmaktadır. Başvuru sürecinin her aşamasında iletişim numaralarınız kullanılarak size bilgilendirme yapılır.

Vize başvuru sürecinin değerlendirmeye alınması adına vize harcının da yatırılmış olması gerekmektedir. Vize harcının ret yanıtı sonrasında taraflara iade edilmesine kesinlikle izin verilmeyecektir.

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×