Paraguay Vizesi: Randevu ve Başvuru (2023)

Paraguay Vize İşlemleri

Vize Randevu Ofisi Paraguay Sayfamıza Hoşgeldiniz..!

Sevgili Ziyaretçilerimiz, Paraguay dahil tüm dünya ülkeleri için gerekli olan vize başvurularını Vize Randevu Ofisi olarak titizlikle ve güvenle yürütmekteyiz. Paraguay Vizesi almak için iletişim adreslerinden bize ulaşarak vize hakkında tüm merak ettikleriniz hakkında bilgi alabilir sizin adınıza vize işlemlerinizin takibini yapmamız için talepte bulunabilirsiniz.

Paraguay seyahati gerçekleştirmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları pasaport türü ayırt etmeksizin vizeden muaftır. Ankara’da 15 Mart 2006 tarihinde imzalanan anlaşma ile iki ülke arasında 90 günü aşmayan seyahatlerde vize yükümlülüğü kaldırılmıştır.

Ülkemizde Paraguay Hükümeti’ne ait Büyükelçilik/Konsolosluk bulunmamaktadır. İki ülke arasındaki ticari ve kültürel çalışmalar Ankara’da bulunan Fahri Paraguay Konsolosluğu’nda yürütülmektedir.

Paraguay’a Türkiye’den direk uçuşlar bulunmadığı için ülkeye Avrupa ülkeleri üzerinden ya da Amerika üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Paraguay Seyahati Hakkında Önemli Bilgiler

Paraguay seyahati gerçekleştirmek isteyen Vatandaşlarımızın seyahat boyunca güvenlik açısından dikkatli olmalarında fayda olacaktır. Gasp, hırsızlık olayları görülmektedir ve yanınızda fazladan para ve değerli eşya bulundurmamanızda fayda olacaktır.

Paraguayda gece saatlerinde sokaklarda yalnız gezilmemesi konusunda vatandaşlarımızı uyarmak isteriz. Brezilya üzerinden Paraguay seyahati gerçekleştirecek kişilerin mutlaka sarı humma aşısı yaptırmalarında ve Sağlık Bakanlığımızı arayarak seyahat sağlığı konusunda bilgi almalarını tavsiye ediyoruz.

Description: Paraguay’a seyahat etmek isteyen Türkiye Vatandaşları pasaport türü farketmeksizin 180 güne kadar olan seyahatlerde vizeden muaftır.

Paraguay Vize başvurularınızda durumunuza uygun en güncel evrak listesini size en yakın Paraguay Vize Randevu’yu arayarak ücretsiz olarak isteyin.

Paraguay Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×