Nijer Vize

Nijer Vizesi alacaksanız Vize Randevu’yu hemen arayın! Nijer Vizesi çalışmaları sürüyor. Nijer Vize ülkelerin vize işlemleri için Vize Randevu’yu takip edin. Nijer Vize sahibi olabilirsiniz

Afrika kıtasının batısında bir ülke olan Njier Cumhuriyeti’ne vize ile girebilirsiniz ancak 8 Ocak 2013’te gelen düzenlemeyle birlikte, iki ülkeden de Diplomatik Pasaportu olanların artık vize işlemini gerçekleştirmesine gerek kalmadığı, vizenin bu pasaport türü için karşılıklı olarak kaldırıldığı duyuruldu.

Başkenti Niamey merkezli olan Nijer, seyahat anlamında güvenli bir ülke değildir. Nijer’e yapacağınız seyahatler için Türkiye’deki elçiliklerle irtibatı koparmamanız ve ülkenizi bilgilendirmeniz, bu konuda güvenli bir yol izlemenizi sağlar.

Türkiye’den yetkililer, Nijer gezisi için, vatandaşları gece yolculuk yapmamaları ve o ülke ile ticari bir anlaşma yapılacaksa dikkatli olmaları konusunda uyarıyor.

Kuru ve sıcak iklim şartlarına sahip olan Nijer’e gitmeden önce, sıcaklıkla ilişkilendirilebilecek rahatsızlıklarınızı kontrol etmeniz ve ona göre sağlık risklerinizi hesaplayarak bu geziyi tercih etmeniz, sağlığınız açısından iyi bir seçim olacaktır. Nijerya’ya seyahatinizden önce mutlaka aşılarınızın güncel olduğuna dikkat ediniz.

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×