Nevşehir Vize Merkezi

Nevşehir Vize Başvurusu

 

Nevşehir Vize Merkezi olarak faaliyetlerimizi kesintisiz bir biçimde devam ettiriyoruz. Nevşehir merkezden ve aynı zamanda Ürgüp, Kozaklı, Hacıbektaş, Gülşehir, Derinkuyu, Avanos, Acıgöl ilçelerinden başvurularınızı yapabilirsiniz. Bize [email protected] üzerinden ve ayrıca 0532 176 62 46 ve 0850 228 43 numaralı hatlardan hemen ulaşmanız mümkündür.

Muş Vize Merkezi

Nevşehir nereleri meşhur?

Nevşehir’in Kapadokya bölgesi her anlamda meşhurdur.

Nevşehir nerelere gidilir?

Göreme Kasabası ve Göreme Açık Hava Müzesi

Hacıbektaş-ı Veli Türbesi ve Müzesi

Ihlara Vadisi

Nevşehir Yeraltı Şehirleri

Nevşehir’de Peribacaları ve en güzellerinden Üç Güzeller

Ve son olarak Nevşehir Kalesi’ne gidilebilir.

Kapadokya Turu nereler gezilir?

Kapadokya turu ile Kapadokya evleri ve çarşısı detaylı olarak gezilebilir.

Vize İçin Nasıl Randevu Alınır?

Nevşehir vize merkezi başvurusu yaparken burada önemli olan noktaların başında randevu almak geliyor. Klasik prosedürde gerçekleştirilmesi gereken işlem bizzat konsolosluğa gitmek veya resmi sitesi üzerinden hemen ilgili yerleri doldurmak şeklindedir. Buna özel bir biçimde tasarlanmış olan web alanı söz konusudur. Online olmanızın ardından isim ve soyadı başta olmak üzere aynı zamanda iletişim bilgilerinin de girilmesi gerekmektedir. Diğer verilerin yazılmasının sonrasında randevu tarihine dair ayrıntıların belirtilmesi önem arz ediyor.

Nevşehir vize merkezi işlemleri konusunda deneyimli olan işletmemiz sayesinde bunların hiçbirisine gerek kalmaz. Çünkü firmamız, yetkilendirilmiş olduğu için konsolosluk üzerinden yapılması şart olan tüm işlemleri sizin yerinize tamamlamış olacaktır. Burada dikkat çeken nokta ise bizimle iletişim kurmanızın ardından vize alınacak olan ülkeyi ve vize tipini belirtmek olacaktır. Ücretin yatırılmasının sonrasında da işlemler kısa süre içerisinde başlatılır. Sonuçlanması çok uzun bir zaman almaz.

Schengen Vizesi Nasıl Uzatabilirim?

Nevşehir vize merkezi başvurusu nasıl yapılır: Nevşehir vize tipleri arasında yer alan Schengen, Avrupa Birliği ülkelerinin çok büyük bir kısmında geçerli olmasıyla dikkat çekiyor. Bunu kısa süreli bir biçimde almış olan kişilerin en çok merak ettiği hususların başında ise nasıl uzatıldığı gelmektedir. Normalde böyle bir prosedür yoktur. Ancak bazı ekstrem durumlarında şu kurallar çerçevesinde süreç başlatılabilir;

  • Kısa süreli bir biçimde alınmış olan vizeye göre kalışların 90 günü aşmamış olması gerekmektedir.
  • Vize uzatma nedeninizi söylemeniz lazım. Bunun kesinlikle kabul edileceğine dair bir garantinin olmadığını ifade etmeliyiz.
  • Aynı zamanda maddi anlamda olanaklarının yeterli olması önem arz eder. Ülkelere göre değişmekle beraber günlük hesaplar yapılır. Euro üzerinden bir meblağ belirlenir.
  • Geçerliliğini koruyan bir sağlık ve seyahat sigortanızın olması esastır.
  • 6 aydan daha kullanılabilecek pasaportun bulunması gerekmektedir.
  • Bu işlem ücrete tabi olmasından dolayı meblağı kesinlikle ödemeniz lazım.

Nevşehir vize işlemleri için böylelikle sürecin başlatılmasının önünde artık hiçbir engel söz konusu değildir. Olumlu ya da olumsuz bir yanıt alma durumunuz vardır. Schengen ülkelerinin buna genellikle çok pozitif bir yönde yaklaşmadığını bilmelisiniz.

Nevşehir Vize Merkezi
Nevşehir Vize Merkezi

Nevşehir Vize Merkezi-Vize Başvuru Takibi Nasıl Yapılır?

Vize Takibi: Nevşehir vize merkezi ofisi üzerinden yapılmış olan başvurunun ardından sürecin takip edilmesi konusunda hiçbir sorun söz konusu değildir. Genellikle çok uzun bir zaman almamasından dolayı kısa bir süre içerisinde size gerekli olan dönüş sağlanacaktır. Adınıza yürütülen işlemlerde bir eksik evrak ya da belge olmaması durumunda zaten vizeniz 5 gün içerisinde çıkacaktır.

Buna rağmen bilgi paylaşımı son derece başarılı bir biçimde yapılır. Hem email üzerinden hem de cep telefonuna yollanan kısa mesaj ve arama sayesinde Nevşehir vize merkezi işlemine dair gerçekleştirilmiş başvurunun hangi aşamada olduğunu rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Planlarınızı buna göre yapmanız her daim mantıklıdır.

Vize Başvurusu Biyometrik Fotoğraf

Nevşehir vize başvurusu sırasında istenilen belgelerin içerisinde yer alan fotoğraf biyometrik olmak zorundadır. Bunun haricinde kalan diğer tip fotoğrafların hiçbir şekilde kabul edilmediğini eklemek lazım. Boyutlarına baktığımızda 35 x 45 mm olarak tanımlanmıştır. Poz verirken başınızı sabit bir biçimde tutmalı ve objektiflere bakmalısınız. Aynı zamanda şunu açık bir şekilde ifade etmek gerekiyor ki, ülkelerin bir kısmı 50×60 olacak bir fotoğrafı kabul etmektedir.

Kadınların başörtülü bir biçimde bu fotoğrafı çektirmelerinin önünde bir engel yoktur. Ancak dikkat edilecek olan husus kesinlikle yüz kısmının açık ve net bir biçimde gözükmesidir. Arka fona dair ifade edilmiş olan kurallara baktığımız zaman buranın beyaz olması gerekmektedir.

Biyometrik fotoğrafta hiçbir şekilde güneş gözlüğü ya da renkli cama sahip olan gözlüğün kullanılmaması lazım. Bir diğer unutulmaması gereken husus ise çeşitli aksesuarlarla bu tip bir fotoğrafın çektirilemeyeceğidir. Genellikle başvuru esnasında toplamda 2 tane resmin olması gerekmektedir. Böylelikle vize başvuru işlemlerinde sorunlarla karşı karşıya kalmazsınız.

Hollanda Çalışma Vizesi >>> vizerandevu.com/hollanda-calisma-vizesi/ sayfamızda Çalışma vizeleri hakkında detaylı bilgi bulabilrsiniz.

Nevşehir Vize Merkezi Video;

NevşehirAcıgöl Vize BaşvurusuAvanos Vize BaşvurusuDerinkuyu Vize BaşvurusuGülşehir Vize BaşvurusuHacıbektaş Vize BaşvurusuKozaklı Vize BaşvurusuNevşehir Vize BaşvurusuÜrgüp Vize Başvurusu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×