Ürgüp Vize Başvurusu

Ürgüp vize başvurusu işlemlerinde eğer seyahat edilecek ülke İtalya ise Ürgüp ilçesinde vize başvuru işlemleri yapılması mümkündür. Ancak seyahat edilecek ülke Sri Lanka ise Göreme ilçesine gitmek ve belge teslimi yapmak gerekmektedir.

Ürgüp vize başvurusu hakkında hazırlanacak belgelerin ülkelerin talebine göre değişikliği söz konusudur. Bazı ülkeler vize talebinde dahi bulunmamaktadır. Örneğin; Japonya, Kazakistan, KKTC, Arjantin ve Arnavutluk gibi ülkeler belirli bir süreliğine Türk vatandaşlarından vize talep etmemektedir.

Ayrıca vize almanıza gerek olup olmadığı pasaport türüne göre de değişen bir durumdur. Yeşil pasaport, siyah pasaport, gri pasaport sahipleri pek çok ülkeye belirli süreliğine girişte vize muaftır. Ancak bordo pasaport sahiplerinin vize muaf seyahat edebileceği ülke sayısı oldukça kısıtlıdır.

Türk vatandaşlarının çoğunluğu bordo pasaport sahibi olmasından kaynaklı olarak çok sayıda ülkeye seyahat etmek için vize alması gerekmektedir. Ayrıca bütün ülkeler, ülkesinde çalışmak, eğitim görmek, oturmak gibi eylemler için vize alınmasını talep etmektedir.

Ürgüp vize başvurusu işlemlerini kolaylıkla onay alarak sonuçlandırmada yılların deneyimine sahip Vize Randevu firmasını tercih edebilirsiniz.

  • Nevşehir Vize Merkezi

    Nevşehir Vize Merkezi

      Nevşehir Vize Merkezi olarak faaliyetlerimizi kesintisiz bir biçimde devam ettiriyoruz. Nevşehir merkezden ve aynı zamanda Ürgüp, Kozaklı, Hacıbektaş, Gülşehir,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×