Moritanya Vize

Moritanya Vize başvurusu, 90 günü geçecek olan seyahatler için yapılmalıdır. Türk vatandaşları, 3 ayı geçmeyecek seyahatleri için vizeden muaf tutulmuştur. Çalışma, eğitim, ticari ve aile birleşimi amacıyla ülkeye gidecek kişiler, ilgili vize türlerine başvuru yapmalıdır.

Moritanya vizesi almak için öncelikle vize talep formu doldurmanız gerekir. Bu formu internet üzerinden doldurabilir, çıktısını alarak evraklarınız arasına ekleyebilirsiniz. Vize başvurusu için hazırlanması gereken diğer evrakların listeleri, ülkelerin konsoloslukları tarafından yayınlanır.

Moritanya Vize başvurusu için gerekli evraklar; pasaport, fotoğraf, kimlik fotokopisi, nüfus kayıt örneği, otel rezervasyonu ve uçak bileti gibi belgelerdir. Vize türlerine göre talep edilen ek evraklar da mevcuttur.

Vize başvurusu yapacak kişiler, randevu tarihine kadar vize için gerekli tüm evrakları hazırlamalı ve vize merkezine teslim etmelidir. Vize sonucunu takip etmeniz için başvuru ardından vize takip numarası verilir.

Moritanya Vize sonucu olumlu veya olumsuz yönde açıklanır. Vize reddi alan kişiler, yeniden vize başvurusu yapma hakkına sahiptir. Vize işlemlerini hızlı ve kolay bir şekilde tamamlamak için firmamızla her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×