Malatya Vize Merkezi

Malatya Vize Başvurusu

 

Yurtdışı çıkışlarında birer zorunluluk olan vize alımı için faaliyet gösteren Malatya Vize Merkezi olarak, başvurularınızı hemen kabul ediyoruz. Bize ulaşabileceğiniz telefon numaralarımız 0532 176 62 46 ve 0850 228 43’tür. Ayrıca [email protected] üzerinden de hemen başvuru işlemlerinizi başlatmanız mümkündür. Başvurularınızı; Yeşilyurt, Yazıhan, Pütürge, Kuluncak, Kale, Hekimhan, Doğanyol, Doğanşehir, Darende, Battalgazi, Arguvan, Arapgir, Akçadağ ilçelerinden ve Malatya merkez üzerinden yapabilirsiniz.

Kütahya Vize Merkezi

Malatya'da nereyi gezelim?

Aslantepe Ören Yeri

Şire Pazarı

Levent Vadisi

Battalgazi Ulu Cami

Silahtar Mustafa Paşa Kervansaray, Malatya’da gezilecek yerlerdir.

Malatya merkezde nereler gezilir?

Arslantepe Höyüğü

Melik Sunullah Camii

Levent Vadisi

Yusuf Ziya Paşa Camii

Kara Kaya Baraj Gölü, Malatya merkezde gezilecek yerlerdir.

Malatya kaç günde gezilir?

Malatya’da birçok nokta istenilen şekilde gezilecek ise 3-4 gün ayrılmalıdır.

Vize Başvurusu İçin Otel Rezervasyonu

Malatya vize merkezi başvurusu yapılırken çok sayıda belgeni toplanması, edinilmesi ve bunun ardından da sunulması gerekmektedir. Otel rezervasyonu da bunlardan birisidir. Seyahat etmek için yurtdışına çıkacak olan kişinin bu işlemi şöyle yapması lazım;
  • İnternet üzerinden rezervasyon yapabilmek için farklı arama sayfalarının kullanmanız mümkündür.
  • Bunun ardından otel rezervasyon planı çok dikkatli bir biçimde seçilmelidir.
  • Ardından ise online şekilde ödeme işlemlerinin yapılması gerekmektedir.
  • Malatya vize sürecinde bunun kredi kartı üzerinden gerçekleştirildiğini söylemek lazım.
  • Daha sonra onayla beraber rezervasyon hakkındaki ayrıntıların tümü size bir email üzerinden yollanacaktır.
  • Yapılacak olan şey bunun çıktısını almak ve başvuru sürecinde aracı kuruma vermektir.

Tüm bunlara gerek olmadan sadece firmamız üzerinden vize alım işlemlerini başlatarak da süreci tamamlamanız mümkündür.

Vize Başvurusu Sonucu Kaç Günde Sonuçlanır?

Malatya vize merkezi ofisi üzerinden yapılan her türlü başvurunun sonuçlanması farklı sürelerde olabilmektedir. Bunun temel nedenlerinden birisi ülkelerin uygulamış oldukları farklı prosedürlerdir. Erken ya da geç vize veren konsolosluklar söz konusudur. Ancak bu konuda bir ortalama süreden bahsetmek gerekirse, tüm işlemlerin başarılı bir biçimde yapılması halinde 5 günde vizenizi alabilirsiniz. Bunun iş günü olduğunu da hemen hatırlatmak lazım.

Özellikle başta Schengen olmak üzere Kanada ve ABD gibi yerlerden Malatya vize işlemleri başlatıldığı zaman sürenin uzama ihtimali vardır. Zaman zaman bir hafta sürmesi mümkündür. Bazı dönemlerde ise 15 güne kadar bu sürenin uzaması yaşanmaktadır. Bundan dolayı olası sürpriz ve gecikmeler sonrasında hiçbir şekilde mağdur olmamak için seyahat tarihinden 15 gün önce işlemler için aracı kurumumuza başvurmanız avantaj olacaktır.

Malatya Vize Merkezi
Malatya Vize Merkezi

Malatya Vize Merkezi-Vize Başvurusu Yapan Şirketler

Malatya vize merkezi başvurusu nasıl yapılır: Malatya vize ofisi işlemlerini yapan şirketlerden birisi olarak her daim sürecin çok daha kısa bir zaman dilimi içerisinde tamamlanmasını sağlıyoruz. Bu noktada son dönemde ülkemizde uygulanmakta olan sistemden açık bir biçimde bahsetmek gerekmektedir.

Malatya vize sürecinde normal şartlarda konsolosluklara gitmek, buradan randevu almak ve aynı zamanda tüm belgeleri tamamladıktan sonra ilgili yerlere bunları sunmak şarttır. Ancak artın aracı kurum olarak tanımlanmış, yetkilendirilmiş olan firmaların sürece dahil olması işlemlerin kolay bir biçimde bitmesi anlamına gelmektedir.

Böylelikle konsoloslukların mevcut yükü de hafiflemiştir. Bunun yanı sıra en büyük avantaj ise vize almak isteyen kişiler için sunuluyor. Çünkü  konsolosluğa gitmek, belgelerin tümünü tek tek toplamak, prosedüre uygun bir biçimde hareket etmek kesinlikle zaman alıcı bir işlemdir. Bunlara gerek kalmadan aracı kurum sayesinde süreci kısaltmak çok kolaydır.

Vize Başvurusu Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Vize başvurusunda dikkat edilecekler: Malatya vize merkezi işlemlerini yapmak için aracı kurumla anlaşan bireylerin dikkat etmesi gereken ilk husus pasaporttur. Bunun yeni olması gerekmektedir. Ancak daha önceden kullanmış olduğunuz eskileri de varsa, konsolosluğa bunları sunmak, seyahat esnasında yanınızda taşımak avantajdır.

Birçok ülke pasaport geçerlilik süresinin sadece 3 aylık olmasını kabul ediyor. Ancak bundan farklı olarak 6 aylık pasaport isteyen ülkelerin de bulunduğunu hiçbir şekilde unutmamak lazım. İşte bu yüzden riske girmemek adına en az 6 ay geçerliliği bulunan bir pasaport belgesiyle işlemler başlatılmalıdır.

Aynı zamanda süreç içerisinde çok sayıda belge istenecektir. Bunların tümü resmi evraklardır. Bu yüzden yalan, yanlış eksik belge ve bilgi gibi şeylerin olmamasına dikkat edilmelidir. Ülkeler başvuruların tümünü çok büyük bir titizlikle incelerler. En ufak bir hata olduğunda, ret cevabıyla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bunların hepsi göz önünde bulundurulduğu zaman aracı kurumlarla çalışmak, onlardan profesyonel anlamda destek almak her daim en mantıklı olanıdır. Birçok avantajı bu şekilde elde edebilir ve sonuç olarak istediğiniz vizeyi alabilirsiniz.

Hollanda Oturma İzni >>> vizerandevu.com/hollanda-oturma-izni/ sayfamızdan uzun süreli Hollanda vizeleri hakkında bilgi alın.

Malatya Vize Merkezi Video;

MalatyaAkçadağ Vize BaşvurusuArapgir Vize BaşvurusuArguvan Vize BaşvurusuBattalgazi Vize BaşvurusuDarende Vize BaşvurusuDoğanşehir Vize BaşvurusuDoğanyol Vize BaşvurusuHekimhan Vize BaşvurusuKale Vize BaşvurusuKuluncak Vize BaşvurusuMalatya Vize BaşvurusuPütürge Vize BaşvurusuYazıhan Vize BaşvurusuYeşilyurt Vize Başvurusu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×