Doğanşehir Vize Başvurusu

Doğanşehir vize başvurusu yapılırken hangi ülkeye hangi kategori üzerinden başvuru yapacağınıza göre doldurmanız gereken başvuru formu ya da iletmenizi gereken belgelerde değişim söz konusu olabilmektedir.

Doğanşehir vize başvurusu örneğin turistik ziyaret amacı ile yapılıyorsa, otel rezervasyon bilgilerinizi sunmalısınız. Buna ek olarak uçak gidiş dönüş biletlerini de sorunsuz şekilde iletmeniz gerekmektedir.

Doğanşehir vize başvurusu yapılırken kişilerin maddi durumlarına ilişkin de bilgilendirme yapmaları talep edilmektedir. Bu aşamada banka hesap özetinin sunulması yeterli olacaktır. Öğrencilerden de maddi duruma ilişkin bilgilendirme istenebilir. Öğrencilerin bu aşamada hibe ya da burs detaylarını bildirmesi yeterlidir.

Vize başvurusu yapılırken size bir referans numarası verilecektir. Bu referans numarası aracılığı ile değerlendirmenin hangi noktada olduğuna dair bilgi alabilirsiniz. Ortalama 4 haftalık bir zaman diliminde bilgilendirme tamamlanacaktır.

Vize Randevu firması üzerinden başvuru yapmanız durumunda hiçbir prosedürü şansa bırakmadan tüm işlem akışı hakkında fikir sahibi olarak işlem akışının tamamlanması mümkün kılınmaktadır. Firmadan daha öncesinde hizmet aslan kişilerin yorumları da yetkinliği yansıtan hususlardandır.

  • Malatya Vize Merkezi

    Malatya Vize Merkezi

      Yurtdışı çıkışlarında birer zorunluluk olan vize alımı için faaliyet gösteren Malatya Vize Merkezi olarak, başvurularınızı hemen kabul ediyoruz. Bize…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×