Malatya

Malatya vize işlemleri sırasında aracı kurumlardan destek alarak vize işlemlerini zaman kaybetmeden tamamlama hakkını elde edeceksiniz. Aracı kurumlar tüm prosedürleri sizin için eksiksiz yerine getirecektir.

Malatya vize başvuru adımlarını yerine getirirken gideceğiniz ülkenin Schengen üyesi olup olmadığını da göz önünde bulundurmanız gerekir. Schengen vizesi almanız durumunda diğer ortak vize ülkelerine de vizesiz giriş yapma imkanını elde edebilirsiniz. Birden fazla ülkeyi gezecek olan kişilerin en uzun hangi ülkede kalmayı planlıyorlarsa, vizeyi de o ülkeden talep etmeleri tavsiye edilir.

Malatya vize başvurunuzu yaparken vize harcını ödemeyi de unutmamalısınız. Ödeme adımının akabinde işlemin sorunsuz şekilde yerine getirildiğini belirmek amacı ile size verilen makbuzu da saklamalısınız.

Herhangi bir sorundan dolayı ret yanıtı almanız durumunda, yatırılmış olan vize harcının iade edilmeyeceği de bilinmelidir.

Vize Randevu firması sayesinde vize alma adımlarının sizin için her zaman olduğundan çok daha sorunsuz ve hızlı bir hale gelmesini mümkün kılabilirsiniz. Başvuru adımının hemen her aşamasında size iletişim numaralarınız aracılığı ile bilgilendirme sunulacaktır.

  • Malatya Vize Merkezi

    Malatya Vize Merkezi

      Yurtdışı çıkışlarında birer zorunluluk olan vize alımı için faaliyet gösteren Malatya Vize Merkezi olarak, başvurularınızı hemen kabul ediyoruz. Bize…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×