Madagaskar Vizesi: Randevu ve Başvuru (2023)

Madagaskar Vize Başvurusu

Vize Randevu Ofisi Madagaskar Sayfamıza Hoşgeldiniz..!

Macaristan Vize Evrakları: Güncel Liste 2023

Sevgili Ziyaretçilerimiz, Madagaskar dahil tüm dünya ülkeleri için gerekli olan vize başvurularını Vize Randevu Ofisi olarak titizlikle ve güvenle yürütmekteyiz.

Madagaskar Vizesi almak için iletişim adreslerinden bize ulaşarak vize hakkında tüm merak ettikleriniz hakkında bilgi alabilir sizin adınıza vize işlemlerinizin takibini yapmamız için talepte bulunabilirsiniz. Madagaskar’a seyahat gerçekleştirmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları umuma mahsus, hizmet, hususi, diplomatik pasaport sahipleri vize almak zorundadır.

Yeni Zelanda vize var mı?

Yeni Zelanda Konsolosluğunun seyahat amacına bakılmaksızın tek tip vize uygulaması bulunmaktadır. 3 aydan kısa süren seyahatler için herkes vizeye tabidir.

Türkiye'den Madagaskar a nasıl gidilir?

Türkiye’den Madagaskar’a direkt uçuş yoktur, gitmek istiyorum Türk vatandaşları Paris, Dubai ya da Antananarivo’ya uçmak zorundadır.

Madagaskar turkiye vize var mi?

Madagaskar’a gitmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları vizeye tabidir, sınır kapılarında turistik amaçlı girişler için vize uygulaması bulunmaktadır.

Madagaskar Vizesi İstanbul Fahri Madagaskar konsolosluğundan yapılan başvurular ile alınabildiği gibi, Vize Randevu Ofisi aracılığı ile de yorulmadan alabilirsiniz. Turistik amaçlı Madagaskar Ziyareti gerçekleştirecek olan vatandaşlarımız Madagaskar’a varışlarda havalanından da vize alabilirler.

Madagaskar Seyahati 90 günden fazla sürecek olan Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarımız İstanbul Fahri Madagaskar Konsolosluğu’na başvurarak eğitim, çalışma ve ticari seyahatler için vize başvurusunda bulunabilirler.

Ticari Seyahatler İçin Gereken Evraklar

 • Pasaport: Seyahat sonrası 6 ay daha geçerli olan 10 yıldan eski olmayan pasaportun 2 sayfası boş olmalı.
 • Dilekçe: İstanbul Fahri Madagaskar Konsolosluğu’na hitaben yazılan dilekçede seyahat amacı ve seyahat masraflarının nasıl karşılanacağına dair bilgiler bulunmalıdır.
 • Pasaport Fotokopisi.
 • Fotoğraf: 2 adet arka fonu beyaz fotoğraf.

Madagaskar’a seyahat edecek olan Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarının seyahatten 10 gün önce sarı humma aşısı yaptırmaları gerekmektedir.

Madagaskar Vizesi: Randevu ve Başvuru (2021)
Madagaskar Vizesi: Randevu ve Başvuru

Sarı humma aşısı zorunludur ve aşı kartı sınırda beyan edilmek üzere kişilerin yanlarında bulunmalıdır. Bunun yanında hepatit ve sahil kesimlerde bulunan yaygın sıtma hastalığına karşı sıtma tedavisi yaptırmaları gerekmektedir.

Bunun yanında Madagaskar gezisi düzenleyen vatandaşlarımız seyahatleri boyunca şehire ait şebeke sularını tüketmemeleri, kapalı olan sulardan kullanmaları, hijyen bakımından daha dikkatli olmaları gerekmektedir.

Güvenlik açısından zafiyet bulunan ülkede soygun, kapkaç olaylarına karşı dikkat edilmesi mümkün olduğu kadar gece sokağa çıkmamaları konusunda vatandaşlarımızı uyarmak isteriz.

Madagaskar Konsolosluğu| Madagaskar Vize Başvuru İşlemleri

Madagaskar Konsolosluğu| Madagaskar Vize Başvuru İşlemleri

Madagaskar vize randevu işlemleri için online olarak veya e-vize gibi uygulamaların geçerli olmadığını söyleyebiliriz.

Konsolosluğun çalışma saatleri ve günlerine göre başvurularınızı şahsen yapabilir veya Vize Ofisi aracılığıyla yetkilendirilmiş bir kurumun sizin için işlemleri gerçekleştirmesini sağlayabilirsiniz.

Bu aşamada 0850 227 72 05 numaralarından ulaşacağınız ekiplerimizden gerekli bilgileri alabilirsiniz. Randevu sistemi ile yapılmayan Madagaskar vize başvuruları için konsolosluğun hangi günlerde ve hangi belgelerle işlemleri gerçekleştireceğinin yanıtını sizlere aktarmaktayız.

Dilerseniz [email protected] adreslerinize yollayacağınız talepleri değerlendirerek, doğru bir biçimde yönlendirmeleri gerçekleştirmekteyiz. Okunaklı ve eksiksiz bir şekilde formu doldurmanız için sizlere gerekli bilgileri aktarmaktayız.

Madagaskar Vize Başvuruları

 • Seyahatlerinizin gerçekleşeceği tarihten en az 10 gün öncesinde tamamlanması gereken aşılar hakkında sizleri bilgilendirmekteyiz. Uluslararası aşı sertifikalarını seyahatleriniz esnasında yanınızdan ayırmamanızı tavsiye etmekteyiz.
 • Gerekli koruyucu tedbirleri almalı ve sağlığınızı tehdit edecek olan unsurlardan uzaklaşmaya çalışmalısınız. Bununla birlikte Madagaskar seyahatlerinizde yalnızca turistik vizeleri almak isteyen kişilerin kapı vize uygulamalarından faydalanabileceğini belirtmekteyiz.
 • Seyahat amaçlarınız arasında transit geçişi sağlamaya yönelik bir hedefiniz varsa, bu durumda dikkat etmeniz gereken noktaları sizlere profesyonelce aktarıyoruz. Hazırlamış olduğunuz evrakları bizlere ulaştırabileceğiniz yöntemleri öğrenmek için iletişim bilgilerimizden ulaşım sağlayabilirsiniz.
 • Türkiye’den doğrudan uçuşla Madagaskar ülkesine ulaşamayacağınız için, hangi ülkeden transit geçiş yapacağınızı öğrenmeli ve o ülkenin geçiş şartlarına hakim olmalısınız. Böylece gereken evraklarla birlikte başvurularınızı doğru bir biçimde yaparak, seyahat başlangıç sürenizi geciktirmeyecek şekilde hareket edebilirsiniz.

Madagaskar Vize Ücreti

 1. Ödemeniz gereken tutarlarla ilgili sizlere bilgileri verecek olan ofislerimiz aracılığıyla başvurularınızı yapabilir ve evraklarınızın tesliminde vize harcını peşin olarak yatırabilirsiniz.
 2. Amerikan doları kurundan hesaplanacak olan ücretleri, başvuracağınız dönemde güncel tutarları ile ödemeniz önem arz eder. Ayrıca Madagaskar vize başvurularında hangi amaçlarla seyahat edeceğiniz, vize ücretini doğrudan etkileyecektir.
 3. Hem vize tutarlarını öğrenmek, hem de vize reddi durumunda iade alamayacağınız için doğru biçimde başvuru şartlarına göz atabilmek için sizlere hizmet vermek üzere gerekli donanıma sahip olan ekiplerimizi arayabilirsiniz.
 4. Başvuru formu, vize talep dilekçesi ve meslek durumlarını gösterir belgelerle gerçekleştirilecek olan başvurularda sizleri mağdur etmeyecek olan adımları atarak, başarılı sonuçları elde etmenizi sağlayacak olan temsilcilerimizden destekleri hemen alabilirsiniz.

Madagaskar Vizesi: Randevu ve Başvuru (2023) Video;

Madagaskar Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp
 • ×