Madagaskar Vize

Madagaskar vize işlemleri sırasında uzun süreli vize talep etmektense ilk aşamada turistik ziyarete özel olarak tahsis edilmiş vize almanız daha mantıklı olacaktır. turistik vizenin diğer vize türlerine göre çok daha kısa bir sürede onay aldığı görülmektedir.

Madagaskar vize başvurusunun iletilmesinin hemen sonrasında yaklaşık olarak 4 hafta içerisinde vize sonucunuz tarafınıza iletilecektir. Aile birleşimi gibi daha detaylı olan süreçlerde ise bu yanıt alma aşaması 3 aya kadar uzayabilmektedir.

Madagaskar vize alma aşamasında kişilerin dikkate alması gereken asıl husus ise pasaportun güncelliğidir. Pasaportunuzun 10 yıldan daha eski olması ya da başvuru aşamasına uygun boş sayfayı bulundurmaması durumunda ret yanıtı alırsınız. NVİ aracılığı ile pasaporta dair tüm işlemlerinizi yerine getirmenize olanak tanınmaktadır.

Başvurunun dikkate alınması için vize harcının ödenmiş olması gerekir. Harç tutarı senelik olarak güncellenmektedir.

Vize Randevu firmasından gerekli olan desteği almak için en kısa süre içerisinde profesyonel ekip ile iletişim kurabilirsiniz. Firmanın bu eşsiz ekibi sayesinde başvuru süreci ile uğraşmanıza gerek kalmadan tüm işlem akışı sorunsuz şekilde yerine getirilecektir.

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×