Litvanya Vize

Litvanya vize işlemlerini konsolosluklar üzerinden yerine getirebilirsiniz. Başvuruda bulunacağınız vize türüne göre doldurmanız gereken başvuru formu değişim göstermektedir. Tüm başvuru formlarına internet sitesi üzerinden anında erişim sağlayabilirsiniz.

Litvanya vize işlemleri sırasında turistik amaç ile giriş yapacağınızı belirtirseniz sizden otel rezervasyon bilgileri ve uçak bileti de istenecektir. Ayrıca seyahat süresini ide içine alacak şekilde, seyahat ve sağlık sigortası verilerini de sunmalısınız.

Litvanya vize işlemleri sırasında sizden hesap numaranızın dökümü de talep edilecektir. Hesap dökümünün talep edilmesinin asıl sebebi ülkeye giriş yapılmasının sonrasında, kendi masraflarınızı karşılayacak birikime sahip olup olmadığınızın kanıtlanmasıdır.

Başvuru sürecinde verdiğinizi bilgilerde bir yanlışlık ya da eksiklik olması durumunda ret yanıtı almanız da söz konusu olabilmektedir. ret yanıtı alan kişilerin vize başvuru adımları için yatırmış oldukları harç tutarı da boşa gidecektir. Bu aşamada dileyen kişiler reddi itirazda bulunabilir.

Vize Randevu firması aracılığı ile başvuru adımlarının çok daha sorunsuz bir hale gelmesini mümkün kılabilirsiniz. Tüm başvuru süreci sizin için profesyonel ekip tarafından yerine getirilecektir.

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×