Libya Vize

Libya vize işlemlerinde başvurularınızı bireysel olarak ya da direkt aracı kurumlar üzerinden tamamlama hakkınız vardır. Uzun işlem akışları ile uğraşmak istemeyen kişilerin aracı kurumları tercih etmesi tavsiye edilmektedir.

Libya vize işlemleri sırasında pasaportunuzun güncel tarihli olmasına dikkat etmelisiniz. Pasaportunuzun yenileme işlemlerini 199 numaralı telefon hattından randevu alarak yurtiçi ve yurtdışı temsilciliklerde yerine getirebilirsiniz. 10 seneden daha eski bir tarihe ait olan pasaportların kullanılmasına imkan verilmemektedir.

Libya vize işlemleri sırasında turistik olarak giriş yapacaksanız otel rezervasyon bilgilerinizi de sunmanız gerekmektedir. Ayrıca uçak gidiş dönüş verilerini de sunmanız istenmektedir. Tüm seyahat sürecini içine alacak şekilde seyahat ve sağlık sigortanız da aktif olmalıdır.

Vize işlemleri ile alakalı olarak sorunsuz bir erişim adımının tamamlanması için, başvuru formunu eksiksiz doldurduğunuzdan, son 6 aya ait 2 adet biyometrik fotoğraf sunduğunuzdan emin olmanız gerekmektedir.

Vize Randevu firması sayesinde tüm başvuru adımlarını anlık şekilde tamamlama hakkınız vardır. Tüm başvuru adımlarının yerine getirilir getirilmez tarafınıza iletişim numaraları üzerinden bilgi verilmesi sağlanır.

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×