Kuveyt Vize

Kuveyt vize işlemleri basit olmasının yanı sıra aynı zamanda çok hızlı şekilde tamamlanır. Bu noktada yol gösteren, birtakım belgelerin teminin sağlayan firmamızı aramak, birden çok avantaj anlamına gelmekte. Böylelikle Kuveyt gezinizi sorunsuz bir biçimde başlatabilirsiniz.

Kuveyt vize sürecinde hem firmamızın sitesinden hem de konsolosluk üzerinden formun indirilmesi kolaydır. Bunun doldurulması esnasında yalan beyan olmamasına dikkat etmek gerekmektedir.

Bu ülkeye gidilme nedeni ise konsolosluğa hitaben yazılacak olan dilekçenin içinde açıklanmak zorundadır. İlgili işlem sonrasında tanımlanmış vize ücretini ödemelisiniz.

Ülke, Türk vatandaşlarından vize için birtakım belgeleri talep etmektedir. Bunların arasında biyometrik resim vardır. Yeni olması ve kurallara uygun şekilde çekilmesi çok önemlidir.

Kuveyt vize belgeler içinde bunun haricinde ise pasaportun bulunması lazım. Ayrıca talep edilmiş olan diğer evraklar ise şöyledir; konaklama rezervasyon bilgileri, ulaşım bilgileri, tam vukuatlı nüfus kayıt örneği, SKG işe giriş bildirgesi, maaş bordrosu, şirket evrakları, hesabınızdaki parayı gösteren banka döküm özeti sizden talep edilir. Tümü yeni olmak zorundadır.

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×