Küba Vize

Küba vize uygulayan bir ülkedir. Umuma mahsus olarak bilinen bordo renkli pasaporta sahip Türk vatandaşlarının izin alması şarttır. Bunun birtakım kurallar çerçevesinde gerçekleştirilmesi önemlidir. Süreç boyunca aracı kurum olarak başvuruyu sizin adınıza yapmaktayız.

Küba vize alımı basittir. Çünkü birçok farklı ülke ile kıyasladığımız zaman istenen evrakların sayısının çok fazla olmadığını hemen görmekteyiz. Bunların içinde başvuru formu öne çıkar. Bilgilerin yazılması esastır.

Ayrıca neden Küba ülkesine gitmek istediğinizi bir dilekçe üzerinden çok hızlı ve sorunsuz bir biçimde ifade etmeniz gerekmektedir. Bunun da tamamlanmasıyla beraber harç yatırılır.

İstenen evrakların neler olduğuna baktığımızda pasaportun bunlardan birisi olduğunu görmekteyiz. 6 aylık bir geçerlilik süresi talep edilmektedir. Bunun yanı sıra eski olmamasına dikkat edilmesi çok büyük önem arz eder.

Küba vize işlemlerinde diğer birtakım evrakların da toplanması lazım. 2 tane 45×60 mm ölçülerine sahip olan biyometrik resimler bunların arasında yer almaktadır. Nüfus cüzdanının fotokopisi de istenir. En son olarak ise uçak bilet rezervasyonunu sunmalısınız.

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×