Kosova Vize

Kosova vize isteyen bir ülke olmamasıyla dikkat çekiyor. 2009 senesinde alınmış olan karşılıklı kararların ardından vizeler kalkmıştır. Böylelikle Kosova ziyaretinizi sorunsuz bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Ancak bilinmesi gereken temel konu, gidiş için gerekli olanlardır. Bu da firmamızın katkısı ile size sunulur.

Kosova vize uygulaması söz konusu değildir ve çok uzun bir zaman önce bu noktadaki gelişmelerin ardından vizeye son verilmiştir. Bunun süresini çok iyi bir biçimde bilmek gerekmektedir.

Kosova vize işlemi olmadan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları bu ülkeye; 180 günlük bir zaman dilimi içerisinde toplamda 90 günü geçmeyecek biçimde sorunsuz bir biçimde seyahat edebilirler.

Bunun yanı sıra belli başlı ancak sayısı çok olmayan evrakların toplanması gerekmektedir. Vize olmasa bile pasaportsuz bir girişe izin verilmez. Bunun çok eski olmaması gerekmektedir.

Burada geçirilecek olan zaman boyunca masrafların karşılanması için hesabınızda para bulunmalıdır. Tüm bunların yanı sıra size sorulduğu zaman gösterebileceğiniz hem gidiş hem de dönüş uçak bileti olmalıdır. Otel rezervasyonun yaptırılması buraya gitmek için yeterlidir.

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×