Karabük Vize Merkezi

Karabük Vize Başvurusu

Karabük vize merkezi işlemleri, Ovacık, Safranbolu, Eskipazar, Yenice, Eflani ve il merkezi üzerinden başkonsolosluktan form alınarak yapılmaktadır. Karabük vize acentesi işlemleri için online başvuru [email protected] sistemi üzerinden başvuru yapılabilir. 0850 228 43 53 ve 0532 176 62 48 numaralarıyla irtibat kurarak, işlemler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Karabük Vize Merkezi

Karabük neyi ile meşhur?

Eskipazar

Hadrianapolis Antik Kenti

Kristal Cam Teras Safranbolu

İncekaya Su Kemeri ile meşhurdur.

Karabük nasıl bir yer?

Karabük oldukça küçük ve mütevazi bir şehirdir. Şehir merkezinde akşam geç saatlerde hayat durur. Ancak her bütçeden vatandaş dilediği gibi eğlenebilir.

Karabük de ne var?

Safranbolu Evleri

Safranbolu Saat Kulesi

Bulak Mencilis Mağarası

Karabük Kent Ormanı

Yenice Kent Ormanı, Karabük’te yer edinir.

Hızlı Vize Nasıl Alınır?

Karabük vize merkezi ofisi üzerinden dosya ve evrakların hazırlanmasıyla 15 gün içinde vize alma seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Evrak hazırlanması için gerekli olan belgeler, eski ve güncel pasaport, seyahat arkadaşı ya da aile bireylerinin bilgilerinin paylaşılması gerekmektedir. Seyahat sağlık sigortası, VİP özellikler aynı zamanda otel ve uçak rezervasyon belgeleriyle başvuru yapılması gerekmektedir.

Schengen başvuru işlemleri Adana vize üzerinden ve Karabük’ten hızlı vize prosedürü uygulanarak alınabilmektedir. Evrak hazırlama işlemlinde, tarih ve belge hatası olmamalıdır. Eksik hazırlanmış evraklar anında ret edilmektedir. Vize talep dilekçesi oluşturulmalı ve alınan vize tipi D ve C olarak düzenlenmelidir. Karabük vize başvurusu için vize ofisi üzerinden destek alabilirsiniz.

Karabük vize başvurusu nereye yapılır; vize başvurusu için online hizmet alanlarından yararlanarak, vize acente hizmetleri üzerinden sigorta ve belge hazırlıklarının yapılmasını sağlayabilirsiniz. SGK belge dökümü, eğitim, emeklilik ve iş nedeniyle yurtdışı çıkışlarınızın konsolosluk üzerinden alınan dilekçe örneği ve formda belirtilmesi gerekmektedir. Schengen vize başvurusu işlemleri kısa zamanda tamamlanır.

Karabük Vize Merkezi
Karabük Vize Merkezi

D Tipi Vize İçin Gerekli Evraklar

D tipi vize 3 ay geçerli olan bize tipidir. Seyahat etmek için iş, gezi, ziyaret ve eğitim nedeniyle staj başvuruları yapılmaktadır. Gerekli olan evrakların hazırlanması için Karabük vize merkezi üzerinden destek alarak, sürecin sıkıntısız ilerlemesi sağlanabilir. Erasmus ve staj işlemleri için öğrencinin öğrenci belgesi ve banka hesabındaki hibe ödeneğine ihtiyaç bulunmaktadır. Karabük konsolosluğu üzerinden seyahat nedeni ve kalacağı ikamet adresiyle birlikte gideceği eğitim alanı da yazılmalıdır. Kısa süreli çalışma, iş seyahati ve eğitim amaçlı başvurular, Adana vize ve Karabük vize merkezi işlemlerinin yapıldığı konsolosluklardan devam ettirilerek belge düzenlemelerinin gerçekleşmesi sağlanır. Vize harcı ve sigorta ödenekleri dekontu da belgeler arasında yer almalıdır.

  • Karabük vize için başvuru formu konsolosluk üzerinden alınmalıdır.
  • 35 x 45 mm biyometrik fotoğraf ‘’başörtüsü’’ ile çekilebilmektedir.
  • Seyahat sağlık sigortası belgesi düzenlemesi yapılmalıdır.
  • Seyahat belgesi, pasaport ve kalınacak süre 3 aylık geçerlilikle evraklarla verilmelidir.
  • Finansal belge düzenlemelerinde, her ülke için geçerlilik bulunmamakla birlikte büyükelçiliğe verilmelidir.
  • Okul belgesi, evlilik cüzdanı, kısa süreli çalışma onayı, emeklilik belgesi, çıkış nedenine bağlı olarak evraklarla birlikte verilmelidir.
  • Finansal yeterlilik açısından da banka hesabının 3 ayrı dökümü belgeler arasında yer almalıdır.

E Vizesi Nasıl Alınır?

Online vize işlemleriyle, E vizesi internet üzerinden başvuru yapılarak alınan vize türüdür. Turistik geziler dışında iş ve ticari seyahat amacıyla da alınabilen vize türü olarak, online alandan başvuru yapmak oldukça kolaydır. Başvuru işlemlerinin konsolosluk prosedürüne uygun şekilde ilerlemesi için Adana vize ve Karabük vize merkezi acentesi üzerinden yardım alabilirsiniz. E vize işlemleri için belgelerin online alana taratılarak eklenmesi gerekir ve randevu işlemleri online alandan başlatılarak mülakat oluşturulur.

Karabük vize başvurusu nasılı yapılır; Karabük vize başvurusu için e vize sisteminden yararlanılarak, sistem kaydı oluşturulabilir. Vize alma durumuna bağlı, öğrenci, iş, tatil ve ziyaret amaçlı çıkışlara göre düzenlemeler yapılmaktadır. Belgelerin online alan üzerinden sisteme yüklenmesi, gidilecek ülkenin uyguladığı prosedüre uyularak işlem yapılması gerekmektedir. E vize hızlı vize alma özelliği sunar.

Tatil İçin Vize Nasıl Alınır?

Karabük vize merkezi üzerinden 3 aylık D vize tipine uygun başvurularda, işlem 3 farklı banka hesabı, çıkılacak kişi sayısı ve harç ödemeleriyle devam etmektedir. Vize için gerekli olan belgelerin içinde sağlık sigortası, banka hesabı dökümü, seyahat edilecek ülke nedeni, ikamet edilecek otel rezervasyonu ve yolculuk edilecek uçak rezervasyonu belgeleri verilmelidir.

Tatil için vize ödemelerinin tutarı, harcı her ülkeye göre değişmektedir. Adana vize başvurusu işlemlerinizde ve Karabük’ten yapılacak başvurularda, hususi, hizmet ve diplomatik pasaport özelliklerine göre başvurunuzu e vize üzerinden de yapabilirsiniz. Vize acente hizmetleri kapsamında size yardımcı olunacak, belge ve evrak işlemlerinizle prosedüre uygun başvuru yapılacaktır.

Kanada Geçici Vizeleri >>>vizerandevu.com/gecici-kanada-vizeleri/ sayfamızdan Kanada vize işlemleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Karabük Vize Merkezi Video;

KarabükEflani Vize BaşvurusuEskipazar Vize BaşvurusuKarabük Vize BaşvurusuOvacık Vize BaşvurusuSafranbolu Vize BaşvurusuYenice Vize Başvurusu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×