K.Maraş Vize Merkezi

K.Maraş Vize Başvurusu

K.maraş Vize Merkezi olarak hem il merkezinden hem de ilçelerinden başvurularınızı hemen alıyoruz. 0532 176 62 46 ve 0850 228 43 numaralı hatlarımızdan ve aynı zamanda [email protected] şeklindeki elektronik posta adresimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. K.maraş merkez, Afşin, Andırın, Çağlayancerit, Dulkadiroğlu, Ekinözü, Elbistan, Göksun, Nurhak, Onikişubat, Pazarcık, Türkoğlu ilçelerinden başvuru kabul etmekteyiz.

Vize Başvurusunda Eski Pasaport Gerekli Mi?

K.maraş vize merkezi başvurusu: K.maraş vize süreci bir yabancı ülkeye gidebilmek için gerçekleştirilen izin alma süreci olarak karşımıza çıkıyor. Bunu yaparken mutlaka belirtilmiş tüm evrakların öncelikle doğru şekilde temin edilmesi, hemen ardından ise bunların dosya halinde sunulması gerekmektedir. Bunların içinde özellikle pasaport öne çıkar.

Maraş nerelere yakın?

Akdeniz Bölgesi’nde yer alan Kahramanmaraş, doğuda Malatya ve Adıyaman, batıda Kayseri ve Adana, güneyde Gaziantep ve Osmaniye, kuzeyde ise Sivas’a yakındır.

Kahramanmaraş ne yapılabilir?

Taş Köprü’yü, Geleneksel Maraş Konakları’nı, Taş Han’ı, Tarihî Kahramanmaraş Çarşısı’nı, Maraş Kalesi’ni, Arkeoloji Müzesi’ni, Ulu Camii’yi, Başkonuş Yaylası’nı, Döngel Mağaraları gezip, görebilirsiniz.

Kahramanmaraş'ın turistik yerleri nelerdir?

Minyatür Kurtuluş Müzesi

Döngel Şelaleleri

Ekinözü (Cela) İçmeleri

Başkonuş Yaylası

Yeşilgöz Obruğu

Eshab-ı Kehf Külliyesi ve Camii, Kahramanmaraş’ın turistik noktalarıdır.

En çok merak edilen konuların başında eski olan pasaportların başvuru sürecinde olup olmadığıdır. Bu noktada bazı zorunlu durumların olduğunu hemen söylemek lazım. Eski pasaport üzerinden vize almış ve halen bunun geçerli olmasına rağmen pasaportunu yenilemiş olan kişilerin her ikisini de yanlarında bulundurmaları şarttır. Eğer vizenin geçerliliği devam ediyorsa bunu mutlaka yapmanız lazım.

Temelde kesin bir zorunluluk söz konusu olmasa da, eski pasaportların da başvuru sürecine dahil edilmesi sizin için avantaj olacaktır. Çünkü sınırda daha önceden gitmiş olduğunuz ülkelere ve size verilmiş olan vizelere bakılmaktadır.

K.Maraş Vize Merkezi
K.Maraş Vize Merkezi

Vize Başvurusunda Hesapta Ne Kadar Para Olmalı?

K.maraş vize ofisi ile hemen ilgili iznin alınması konusunda hiçbir sorun söz konusu değildir. Özellikle Schengen ülkeleri başta olmak üzere birçok ülkenin talep ettiği belgelerden birisi hesap dökümüdür. Bunun nedeni ise ilgili ülkeye gittikten sonra orada kalacağınız süre zarfından ihtiyaçlarınızın karşılanmasıdır. En çok merak edilen konuların başında hesapta en ne kadarlık bir paranın olması geliyor.

Bunu tek bir meblağ üzerinden ifade etmek kesinlikle çok zordur. Bundan dolayı meblağların farklılık arz ettiğini söylemek gerekmektedir. Genellikle 1000 Euro’nun özellikle Schengen vizesi için yeterli olduğunu görmekteyiz. Ancak bunun tüm ülkeler için geçerli olmadığını da belirtmek lazım. Bazıları sadece 3000 TL civarında bir paranın olmasını yeterli kabul etmektedirler. Bunun altında bir meblağ ise söz konusu değildir. Ancak daha yüksek tutarlar vardır. K.maraş vize merkezi işlemi yaparken ilgili durumu göz önünde bulundurmak ve buna göre belli miktarda bir parayı hesapta tutmak şarttır.

K.Maraş Vize Merkezi-Vize Çıkartmak Nasıl Oluyor?

K.maraş vize başvurusu nasıl yapılır: K.maraş vize sürecinde birtakım işlemler söz konusudur. Bunların tümünde gerçek belgelerin, tam ve sorunsuz bir biçimde temin edilmesi şarttır. İki farklı şekilde iznin alınması mümkündür. Birisi tek başınıza yapabileceğiniz işlemlerdir. Herhangi bir aracı kurumun olmasına gerek yoktur. Ancak bunun zor olduğunu, zaman aldığını ve aynı zamanda olumsuz sonuçlanabileceğini hemen ifade etmek lazım.

Aracı kurum ile vize almak: K.maraş vize merkezi vize işlem sürecinde işlemlerin yapılması aracı kurumumuz sayesinde her daim daha basittir. İstenilen evraklar ise şunlardır;

  • Geçerlilik süresinin en az 6 ay olduğu bir pasaportun bulunması en temel kural olarak karşımıza çıkıyor. Bunun alınması için Nüfus Müdürlüklerine gitmek şarttır.
  • Fotoğraf da isteniyor ve bunun biyometrik özellikler taşıması temel bir kuraldır.
  • Hem talep dilekçesini hem de özel dizayn edilmiş olan başvuru formunu sizin talebiniz doğrultusunda doldurarak işlemleri hızlı bir hale getirmekteyiz.
  • İki tip rezervasyonun da eklenmesi lazım. Birisi uçak bileti iken diğeri ise yurtdışında kalınacak oteldir.
  • Bunun yanı sıra seyahat sağlık sigortası talebi de söz konusudur.
  • Zorunluluk olmasa da mülk kaydının olması sizin için bir avantaj demektir.
  • Tüm bunlara ek olarak mesleki durum belgesi, ikametgah, vukuatlı nüfus kayıt örneğini de bulunması gerektiğini unutmamak lazım.

Vize Evrakları Danışmanlık

K.maraş vize merkezi başvuru işlemleri sayesinde yurtdışı giriş iznini  almak artık sanıldığından çok daha kolay bir işlem olmasıyla dikkat çekiyor. Bunun nedeni ise kurumsal özellikleriyle piyasada uzun bir dönemden beri yer alan firmamızdır. Sadece belli belgeleri hazırladıktan sonra bize bunları yollamanız yeterli olacaktır. Böylelikle konsolosluklara gitmek gibi bir işlemi yapmak zorunda kalmamış olacaksınız. Bu sayede bir diğer avantaj ise zaman kaybının hiçbir şekilde K.maraş vize işlem sürecinde yaşanmamasıdır. Konsolosluklar üzerinden yetkilendirilmiş olmamız güvenilirlik noktasında açık bir kanıttır.

Avusturya Aile Birleşimi sayfamızı >>> vizerandevu.com/avusturya-aile-birlesimi/ ziyaret ederek uzun süreli Avusturya vizeleri hakkında bilgi alınız.

K.Maraş Vize Merkezi Video;

KahramanmaraşAfşin Vize BaşvurusuAndırın Vize BaşvurusuÇağlayancerit Vize BaşvurusuDulkadiroğlu Vize BaşvurusuEkinözü Vize BaşvurusuElbistan Vize BaşvurusuGöksun Vize BaşvurusuKahramanmaraş Vize BaşvurusuNurhak Vize BaşvurusuOnikişubat Vize BaşvurusuPazarcık Vize BaşvurusuTürkoğlu Vize Başvurusu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×