Karabük

Karabük vize işlemleri ve seyahat belge işlemlerinizde, Vize Randevu hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Ulusal vize, turistik vize, göçmenlik işlemleri ve vatandaşlık hizmetleriyle Karabük ve tüm ilçelerden başvuru yapabilirsiniz.

Oturum ve vatandaşlık başvurusu, vize evrakları ve vize reddi çözüm hizmetleriyle, danışmanlarımız kesintisiz hizmet sunmaktadır. Karabük vize başvurularınız için merkezlerimizi ziyaret edebilir, gidiş- dönüş rezervasyonları için danışmanlarımızla görüşme sağlayabilirsiniz.

Konsolosluk randevusunu telefon veya online sistemimiz üzerinden talep ederek, temsilcilerimizle birlikte sağlayabilirsiniz. Türkiye’nin tamamında vize hizmetleri, vatandaşlık ve göçmenlik işlemleriyle faaliyet gösteriyoruz.

Karabük ve ilçelerden; fuar vizesi, sağlıkçı vizesi, Schengen vizesi, oturum vizesi, çalışma vizesi gibi tüm vize türlerinde başvuru yapabilirsiniz. Vize ücretleri ve güncel vize başvuru belgeleriyle ilgili 0850 228 4353 numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Pasaport, vize ve vatandaşlık işlemlerinin her aşamasında danışmanlık alarak sorunsuz vize başvurularınızı tamamlayabilirsiniz. Aile birleşimi ve evlilik vizesi prosedürlerine uygun başvuru süreçleri, göçmen vizesi başvuru süreçleri ve ticari faaliyetlerinize hızlı çözümlerle başvuru yapabilirsiniz. 2021 vize başvuru belgeleri ve vize ücretleriyle ilgili, vize türü ve sürenize göre bilgi alabilirsiniz.

  • Karabük Vize Merkezi

    Karabük Vize Merkezi

    Karabük vize merkezi işlemleri, Ovacık, Safranbolu, Eskipazar, Yenice, Eflani ve il merkezi üzerinden başkonsolosluktan form alınarak yapılmaktadır. Karabük vize acentesi…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×