İsrail Vize

İsrail vize alımında konsolosluklar yetkilidir. Bir de aracı olarak bilinen farklı ve yetkilendirilmiş kurumların tercih edilmesi de her zaman mümkündür. Belli belgelerin hazırlanması, bunların toplanması ve teslimi gibi çok zor olmayan aşamalar mevcuttur.

İsrail vize sürecinde konsolosluk randevusunun alınmasının ardından ülkenin resmi sitesinden özel form doldurulmalı, neden İsrail’e gidileceği de bir dilekçenin içerisinde açık şekilde belirtilmelidir.

İsrail vize alımında aynı zamanda ücret ödenmesi de gerekmekte. Türk lirasının her daim kabul edilmesi ise başvuru sahipleri için bir avantaj olarak dikkat çeker. Firmamız üzerinden bunu rahatlıkla sağlayabilirsiniz.

Vize türlerine göre hareket edilmesi lazım. Özellikle Türk vatandaşlarının çok büyük bir kısmı bu ülkeye turistik amaçlarla giderler. Buna göre de birtakım evrakların temin edilmesi lazım.

Pasaportunuz hem yeni olmalı hem de geçerliliği konusunda hiçbir sorun içermemelidir. Kimlik kartının sureti, seyahat sağlık sigortası, vukuatlı nüfus kaydı, 2 tane biyometrik resim, uçuş ve aynı zamanda hotel rezervasyonunun mutlaka verilmesi lazım. Bu sayede vize alımı için gerekli evraklar tamamlanmış olur.

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×