İngiltere Aile Birleşimi: Başvuru (2023)

İngiltere Aile Birleşimi Başvurusu

31 Ocak 2020 tarihinde İngiltere resmi olarak Avrupa Birliğinden ayrılmış bulunmaktadır fakat devam eden görüşmeler neticesinde İngiltere EEA Family Permit – Avrupa Ekonomik Alanı Aile Birleşimi Vizesi belirli bir süre daha devam etmektedir. Halen daha devam eden avantajlardan yararlanmak için AB, EEA üye ülkesi vatandaşının eşi, partneri, çocuğu ya da 1. derece yakını iseniz vize başvurusunda bulunabilirsiniz.

İngiltere Aile Birleşimi: Başvuru (2021)
İngiltere Aile Birleşimi: Başvuru

İngiltere EEA Family Permit Hakkında

Eğer AB Vatandaşının eşi, partneri, çocuğu yada 1. derece yakını iseniz turist ya da sürekli oturum izni alabilirsiniz.

İngiltere Avrupa Birliğinden çıkmış ve Schengen Üyesi olmasa da Avrupa Ekonomik Bölgesi olması sebebiyle İngiltere AB vatandaşlarına çalışma ve oturum izni vermektedir. Başvurular İngiltere Başkonsolosluğuna yapılmaktadır.

Avrupa Ekonomik Alanı Aile Birleşimi – EEA Family Permit Vizesine ücret istenmemektedir, geçerli olduğu süre içerisinde çalışma ve oturum hakkı tanımaktadır. Vize süresi 6 ayla sınırlıdır. Vize süresi içinde İngiltere’ye dilediğiniz kadar seyahat edebilir ve İngiltere’den ayrılabilirsiniz. Vize süresi bittiğinde EEA 2 Residence Card başvurusu yapılmalı, nedeni ise oturum kartı başvurusu yapmadan çalışma ve oturma hakkınız olmayacaktır.
İngiltere vize başvurusu yapmak ve hızlı bir şekilde randevu almak için >> vizerandevu.com/ingiltere-vizesi adresini kontrol ediniz ve bize ulaşınız.

İngiltere Aile Birleşimi: Başvuru (2023) Video;

İngiltere Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×