İngiltere Aile Birleşimi: Başvuru (2021)

İngiltere Aile Birleşimi Başvurusu

31 Ocak 2020 tarihinde İngiltere resmi olarak Avrupa Birliğinden ayrılmış bulunmaktadır fakat devam eden görüşmeler neticesinde İngiltere EEA Family Permit – Avrupa Ekonomik Alanı Aile Birleşimi Vizesi belirli bir süre daha devam etmektedir. Halen daha devam eden avantajlardan yararlanmak için AB, EEA üye ülkesi vatandaşının eşi, partneri, çocuğu ya da 1. derece yakını iseniz vize başvurusunda bulunabilirsiniz.

Hollanda Aile Birleşimi: Başvuru (2021)

Ingiltere vizesi nasıl alınır 2021?

İngiltere vizesi alına bilmek için İngiltere Konsolosluğu’na İngiltere’de bulunma amacına göre vize başvuru talebinde bulunulmalı.

Ingiltere vizesi kaç günde çıkar 2021?

İngiltere vizesi İngiltere büyükelçiliğinin yasal olarak onayından geçtiği taktirde yaklaşık 7 ile 15 iş günü içerisinde elinize ulaşır.

Ingiltere aile birleşimi vizesi ne kadar sürede çıkar?

İngiltere aile birleşimi vizesi evraklar konsolosluğun istediği şekilde hazırlanıp onay görürse 7 ile 13 iş günü içerisinde çıkar.

İngiltere Aile Birleşimi: Başvuru (2021)
İngiltere Aile Birleşimi: Başvuru (2021)

İngiltere EEA Family Permit Hakkında

Eğer AB Vatandaşının eşi, partneri, çocuğu yada 1. derece yakını iseniz turist ya da sürekli oturum izni alabilirsiniz.

İngiltere Avrupa Birliğinden çıkmış ve Schengen Üyesi olmasa da Avrupa Ekonomik Bölgesi olması sebebiyle İngiltere AB vatandaşlarına çalışma ve oturum izni vermektedir. Başvurular İngiltere Başkonsolosluğuna yapılmaktadır.

Avrupa Ekonomik Alanı Aile Birleşimi – EEA Family Permit Vizesine ücret istenmemektedir, geçerli olduğu süre içerisinde çalışma ve oturum hakkı tanımaktadır. Vize süresi 6 ayla sınırlıdır. Vize süresi içinde İngiltere’ye dilediğiniz kadar seyahat edebilir ve İngiltere’den ayrılabilirsiniz. Vize süresi bittiğinde EEA 2 Residence Card başvurusu yapılmalı, nedeni ise oturum kartı başvurusu yapmadan çalışma ve oturma hakkınız olmayacaktır.
İngiltere vize başvurusu yapmak ve hızlı bir şekilde randevu almak için >> vizerandevu.com/ingiltere-vizesi adresini kontrol ediniz ve bize ulaşınız.

İngiltere Aile Birleşimi: Başvuru (2021) Video;

İngiltere Vize

İlgili Makaleler

10 Yorum

 1. İngiltere aile birleşimi vizesi kaç günde çıkar ve babamın yanına giderim? Çünkü acilen gitmem gerekiyor ameliyat olacağı için. Süreci hızlandırmak için ne yapılmalı?

 2. İngiltere birçok evrak istiyor. Özellikle aile birleşimi vizesi için. İngiltere aile birleşimi vizesi için gerekli evraklar 2020 yılında en önemlisi tam tekmil vukuatlı nüfus kayıt örneğidir. Bu sayede aileniz ve nerede yaşadıkları görünebilir. Ancak bu vize biraz daha uzun sürüyor arkadaşlar bu nedenle beklemelisiniz.

 3. İngiltere aile birleşimi vizesi yorumlar genel olarak az olmakla birlikte sizin bilgilendirici yazınız sayesinde birkaç saat önce aile birleşimi vizesi aldığımı öğrendim. Sizlere çok teşekkür ediyorum.

 4. İngiltere aile birleşimi vizesi kaç günde çıkar 2020 yılındaki gibi hızlı mı sürer yoksa bu sefer daha uzun sürecek mi acaba?

 5. Aile birleşimi vizesi almak istiyorum ancak daha geç çıktığını duydum doğru mu bu? İngiltere aile birleşimi vizesi kaç ayda çıkar?

 6. İngiltere aile birleşimi vizesi yorumlar hep uzun sürdüğünü söylüyor ancak bu İngiltere için de geçerli mi çünkü İngiltere vize sonuçlarını çok hızlı yayınlar.

 7. İngiltere’ye eski eşimin yanına taşınıp onunla yeniden evleneceğim ancak önce evlenmem mi gerekiyor bu vizeyi alabilmek için? İngiltere aile birleşim vizesi konusunda tedirginim çünkü biz boşandık. Ne kadar süre evli kalmam gerekir acaba?

 8. İngiltere aile birleşimi vizesi için gerekli evraklar 2020 hazırlarken birçok önemli belge var bu nedenle her birini eklemeyi unutmayın. Ben birkaç tanesini karıştırmışım ve bu nedenle ret aldım. Sizler lütfen dikkat edin belge sayısı biraz fazla.

 9. İngiltere aile birleşimi vizesi kaç günde çıkar 2020 yılında pandemi nedeni ile tereddüt edip çıkarmamıştım ancak artık bu sene çıkarmak istiyorum yardımcı olur musunuz?

 10. İngiltere’de oturan kızıma gitmek ve onun için aile birleşimi vizesi almak istiyorum ancak İngiltere aile birleşimi vizesi için gerekli evraklar ve vize sadece ebeveynler içim mi geçerli yoksa çocuklar için mi geçerli bilmiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp
 • ×