Canterbury Vize

İngiltere Canterbury Vize Başvurusu

Canterbury, Ortaçağ kültürünü en iyi yansıtan şehirlerden biridir ve Birleşik Krallık’ın güneydoğusunda yer almaktadır. Bu görkemli şehre olan seyahatler için Canterbury vize alınması gerekmektedir. Bu vize türü aslında İngiltere vizesi olarak bilinmektedir.

Canterbury İçin Vize Gerekli mi?

Canterbury için vize gerekli mi sorusunun yanıtı için İngiltere vizesi alınmasının şart olduğunu önemle belirtmek gerekmektedir. Eğer bu şehre turistik, aile ziyareti ya da iş seyahati gibi sebeplerden dolayı yolculuk yapacaksanız o zaman mutlaka Canterbury vize almanız gerekmektedir.

Canterbury İçin Vize Şartları

Canterbury için vize şartları arasında en belirgin olan husus, sizden talep edilecek olan evrak listesindeki belgeler konusundadır. Bu listede yer alan evrakları eksiksiz ve hatasız bir şekilde teslim etmeniz gerekmektedir.

Aksi takdirde vize başvurunuz olumsuz olarak yanıtlanacaktır.

Canterbury Turist Vizesi

Canterbury turist vizesi; bu şehre yapılacak olan turistik yolculuklar için verilmektedir. Kalmak istediğiniz süreye göre, İngiltere’nin belirlediği vize sürelerinden biri seçebilirsiniz.

Canterbury Vize Başvurusu

Canterbury vize başvurusu yapmak isteyen kişiler için müracaat yerinin, İngiltere Başkonsolosluğu’nun yetkilendirdiği İngiltere vize başvuru merkezleri olduğunu belirtebiliriz.

Canterbury Vize Evrakları

Canterbury vize almak isteyen kişiler için ülkenin belirlediği bazı evrak listeleri bulunmaktadır. Bu evrak listeleri, başvurmak istediğiniz vize türüne göre değişkenlik gösterecektir. Canterbury vize evrakları başvurmak istediğiniz vize türüne göre değişkenlik göstermekte olup bunlar hakkında detaylı bilgiler almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Canterbury Vize Fiyatları/Ücreti

Canterbury vize fiyatları/ücreti konusunda turistik vize harçları aşağıda verildiği gibidir.

  • 6 aylık turistik vize fiyatı: 135 Euro
  • 2 yıllık turistik vize fiyatı: 486 Euro
  • 5 yıllık turistik vize fiyatı: 885 Euro

Canterbury Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Canterbury vizesi kaç günde çıkar sorusu için belirtilen zaman dilimi 15 ila 30 iş günü olarak değişkenlik göstermektedir. Ancak başvuru merkezlerinde meydana gelebilecek yoğunluklar nedeniyle sürede uzama meydana gelebilir.

Canterbury Vizesi Nasıl Alınır?

Canterbury vizesi nasıl alınır sorusu için dikkat edilmesi gereken başlıca husus, vize evrakların tam bir şekilde vize başvuru merkezlerine teslim edilmesidir.

İngiltere Vize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×