Burkina Faso Vize

Burkina Faso vize için muafiyet hakkına yer verilir ve muaf olmayanlara dair prosedürler açıklanır. Önceliğiniz pasaport türlerine bağlı olarak tüm bu işlemlere netlik kazandırmak olmalıdır.

Batı Afrika ülkesi olan Burkina Faso için Diplomatik Pasaport sahiplerine muafiyet açıklanır. T.C. vatandaşları siyah pasaporta karşı 90 gün kadar muaf kabul edilir. Burkina Faso vize bordo, yeşil ve gri pasaport sahiplerine dair şartları dahilinde paylaşılır.

İlk etapta ticari, turistik veya uzun süreli vize türlerine değinilir. Tek girişli ya da 3 aylık gibi ayrı Burkina Faso vize sınıflarından tercihinizi yapmanız beklenir. Üstelik tüm bu sınıflara göre ayrı belgelere ve ödemelere yer verilir.

Ankara Büyükelçiliği bünyesinde vize başvurularına geçilir. Aynı zamanda Fahri Konsolosluk üzerinden de müracaat edilebilir. Gerek başvuru merkezine gerekse vize prosedürlerine Vize Randevu eşliğinde netlik kazandırmak kolay olacaktır.

Randevu öncesinde T.C. vatandaşlarının belgelerini hazırlamaları da önem arz ediyor. Başvuru formu, biometrik fotoğraflar, seyahat sigortaları ve banka hesap dökümü gibi evraklara karşı başvurularınız değerlendiriliyor.

Burkina Faso vize işlemleri hakkında ayrıntılı bilgiler, merak edilen soruların cevapları. Uzman danışmanlarımız eşliğinde Burkina Faso vize türlerinde güvenilir vize başvuru hizmetleri.

Burkina Faso vize başvurusu nasıl yapılır? Burkina Faso vize başvuru ücretleri ne kadardır? Burkina Faso vizeleri hakkında tüm detaylar.

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×