Bolivya Vize

Bolivya vize işlemlerini konsolosluklardan randevu alarak tamamlayabilirsiniz. Vize işlemlerinin detayları ile bireysel olarak uğraşmak istemezseniz danışmanlık firmalarından da yardım alabilirsiniz. Danışmanlık firmaları sayesinde, vize adımlarını takip etmek ile uğraşmayacaksınız. Tüm süreç alanının uzman isimleri tarafından takip edilecektir.

Bolivya vize alma adımlarında turist vizesi talep ediyorsanız kısa süreli vize başvurusu yapmanız yeterli olacaktır. Turist vizesi ile sadece 90 günden az kalmanıza izin verilmektedir. Turist vize başvuru adımlarında otel rezervasyon ve uçak bilgilerinin de eksiksiz sunulması gerekir.

Bolivya vize talep adımlarında sunmuş olduğunuz pasaportun güncel tarihli olması gerekir. Pasaportun tarihi ile alakalı bir sorun meydana gelmemesi için tüm önlemler alınmış durumdadır. Pasaportunuzun güncelliği ile alakalı bir sorun bulunuyorsa, vize başvurusu öncesinde güncelleme adımlarını tamamlamalısınız.

Vize Randevu firmasıyla görüşme işlemlerinde aldığınız gün ve saatte tüm başvuru belgelerini derlemiş bir biçimde sunmanız istenir.

Yapılan başvurunun geçerli kılınması için başvuru harcının yatırılması gerekir. Başvuru harcının yatırılmasına dair gerekli olan makbuz verilerini de muhafaza etmeye dikkat etmelisiniz.

Bolivya Vize İstiyor mu | Vize Politikası – Vize Randevu
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×