Armutlu Vize Başvurusu

Armutlu vize başvurusu işlemlerinin başlangıcını belge ve evrak oluşturma kapsamakta ve bu oluşturma işlemleri oldukça vakit almaktadır. Ancak vakit alan bu oluşturma işlemi en yoğunlukla dikkat edilmesi gereken işlemlerdir.

Armutlu vize başvurusu işlemlerinde Schengen vizesi alınacak ise Schengen ülkeleri belirli evraklar talep etmekte ve Schengen vizesi başvuru formunun doldurulmasını istemektedir.

Schengen vizesi alınacak ülkelerden başlıcaları; Almanya ve İtalya’nın da içinde bulunduğu yaklaşık 20-30 kadar ülkeden oluşmaktadır. Armutlu kentinden Almanya ve İtalya için Schengen vize başvurusu yapmak isteyen kişilerin İstanbul şehrindeki Almanya Başkonsolosluğu ve İtalya Başkonsolosluğu’nu ziyaret etmeleri gerekmektedir.

Armutlu kentinde vize başvurusu yapacak kişilerin evraklarını iyi incelemiş olması ve başvurusuna uygun evrak teslimi yapması gerekmektedir. Evrakların iyi incelenmemesi sonucunda Başkonsolosluk tarafından incelendiğinde vize işlemi için tüm verilen çaba boşa gidebilmektedir. Vize başvurusu yapıldıktan yaklaşık 2 hafta ya da 3 hafta içerisinde vize başvurusu sonucu kesinleşmekte ve başvurana bildirilmektedir.

Armutlu vize başvurusu sürecinin detaylarını öğrenerek verimli bir vize başvuru süreci geçirmek için Vize Randevu firmasının hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

  • Yalova Vize Merkezi

    Yalova Vize Merkezi

    Schengen vize başvuru işlemleri Yalova vize merkezi üzerinden yapılabilmektedir. Online başvuru işlemleri için Çınarcık, Çiftlikköy, Armutlu, Termal, Yalova merkez başvurularını…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×