Togo Vize

Togo vize başvuru adımlarında başvuru formunuzu konsolosluklar aracılığı ile tamamlamanıza imkan verilmektedir. Konsoloslukların internet sitesinden temin ettiğiniz başvuru formunu eksiksiz doldurmalısınız. Bu bilgilerde ya da belgelerde herhangi bir sorun meydana gelmesi durumunda ret yanıtı alacaksınız.

Togo vize başvurusu sırasında 2 adet güncel ( son 6 aya ait ) biyometrik fotoğrafı da sunmanız gerekmektedir. Bu fotoğraflarda herhangi bir rötuş uygulanmaması gerekir. Yüzün de net şekilde seçilmesi gerekmektedir. Ülkelere giriş çıkış aşamasında kimlik tespitine ilişkin sorun yaşanmaması için bu kurallar oldukça önemlidir.

Togo vize başvuru adımlarını tamamlarken kişilerin daha önceki senelerde kullanmış oldukları pasaportları da sunması istenebilmektedir. Bu belgenin talep edilmesinin asıl sebebi biri ülkeden deport edilip edilmediğinin tespit edilmesidir.

Vize Randevu firması hem pasaport başvuruları hem de vize talep işlemleri konusunda eşsiz bir ara yüz sunmaktadır. Firmanın konusunda uzman olan ekibi muhteşem bir destek sunmaktadır.

Başvurunuzun kurallara uygun şekilde yerine getirilmesinin hemen akabinde 4 haftalık bir zaman zarfında başvurunuzun yanıtı tarafınıza iletilecektir.

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×