İdil Vize Başvurusu

İdil vize başvurusu sırasında kişilerin ret yanıtı almaması için başvuruda bulunacakları ülkenin tüm vize koşullarına hakim olması gerekmektedir. Vize başvuru adımında seyahatin planlanmasının hemen öncesinde pandemi kısıtlamalarının ne durumda olduğunu da incelemeniz gerekmektedir.

İdil vize başvurusu sırasında pasaportunuzun güncel durumda olması istenecektir. Eğer pasaportunuz Yeşil –Hususi ise vize başvurunsa dahi gerek duymadan birçok ülkeye vizesiz şekilde giriş yapmanıza imkan tanınmaktadır.

İdil vize başvurusu yapılırken sizin için yerine getirilmesi gereken tamamlayıcı adım ise vize harcının ödenmesi olacaktır. Vize harcının ödendiğine dair makbuz da muhafaza edilmelidir.

Vize Randevu firması sayesinde hızlı, güvenilir ve nitelikli, bir vize başvuru adımını tamamlamanıza imkan verilmektedir. Vize başvuru işlemlerine dair sorun meydana gelmemesi adına uzman ve tecrübeli bir kadro oluşturulmuştur. Tüm süreç firmanın denetiminde olacaktır.

Başvurunun iletilmesinin hemen akabinde işlem değerlendirmeye alınacaktır. Ortalama 4 haftalık bir bekleme süresinin sonrasında vizenizin olumlu ya da olumsuz soncu tarafınıza iletilecektir. Bu sürede pandemi koşulları sebebi ile aksamaların söz konusu olabileceği de göz önünde bulundurulmalıdır.

  • Şırnak Vize Merkezi

    Şırnak Vize Merkezi

    Şırnak vize merkezi olarak kaliteli ve eksiksiz vize başvurusu yapmanıza yardımcı oluyoruz. Şırnak merkez, Beytüşşebap, Cizre, Güçlükonak, İdil, Silopi ve…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×