Şırnak

Şırnak vize başvuru adımlarınızı dilerseniz konsolosluklara bizzat müracaat ederek dilerseniz de bu konuda uzman kadrosu ile hizmet veren aracı danışmanlık firmaları üzerinden tamamlamanıza imkan verilmektedir.

Şırnak vize başvuru adımlarınızda sunmanız gereken bilgiler ve belgeler başvuru yapacağınız vize türüne göre değişim arz etmektedir. Ayrıca ülkelere göre de prosedür farklılıkları söz konusu olabilmektedir.

Şırnak vize başvuru adımlarınızda başvurunuzun değerlendirmeye alınması için başvuru belgeleri arasında vize harcının ödendiğine dair makbuzun da sunulması gerekir. Vize harcı senelik olarak zamma tabi tutulmaktadır. Bu ücret ödeme adımları dijital olarak da kayıt altına alınmasına rağmen kesinlikle makbuzunuzu da saklamalısınız.

Vize başvurunuzun yetkili birimlere iletilmesinin hemen akabinde 4 haftalık bir zaman diliminde size gerekli olan yanıt sunulacaktır. En geç 4 hafta içerisinde vizenin olumlu ya da olumsuz sonucuna dair bilgi alacaksınız.

Vize Randevu firmasından bu süreç içerisinde destek almak özellikle ilk vize başvurularında ret yanıtı alan kişilerin daha garantili bir işlem akışından faydalanmasını mümkün kılacaktır. Firmanın yetkin kadrosu size gerekli olan tüm adımlardan haberdar edecektir.

  • Şırnak Vize Merkezi

    Şırnak Vize Merkezi

    Şırnak vize merkezi olarak kaliteli ve eksiksiz vize başvurusu yapmanıza yardımcı oluyoruz. Şırnak merkez, Beytüşşebap, Cizre, Güçlükonak, İdil, Silopi ve…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×