Cizre Vize Başvurusu

Cizre vize başvurusu sürecinde ülkelerin vize koşullarını incelerken aynı zamanda pandemide hangi önlemlerin ve kısıtlamaların uygulamaya koyulduğunu da analiz etmelisiniz. Bu şekilde pandemi kısıtlamalarını dikkate alarak seyahatin planlanması daha doğru olacaktır.

Cizre vize başvurusu turistik amaç ile yapılıyor ise ülkelerin giriş çıkış kısıtlaması olup olmadığı da incelenmelidir. Pandemi sebebi ile ülkelerin büyük bir kısmı sadece vatandaşlarının ve oturum izni olan kişilerin ülkeye giriş yapmasına imkan tanır.

Cizre vize başvurusu sırasında işlem akışında sizden tam tekmil nüfus kayıt örneği de talep edilmektedir. Özellikle aile birleşimi başvurusunda bulunuyorsanız ve bu belgede daha öncesinde evlilik yaptığınız anlaşılıyor ise bu evliliğin noktalandığına ilişkin de resmi bilgileri sunmanız talep edilir.

Vize Randevu firması aracılığı ile başvurunun yapılması durumunda prosedürlerin takip edilmesi gibi detaylar ile uğraşmak zorunda olmayacaksınız.

Tüm bu işlem akışı alanın uzmanı olan bir kadro ile hizmet veren firmaya ait olacaktır. Sürece dair atılan adımlara ilişkin anında bilgilendirileceksiniz. Bu nedenle süreçten kopukluk da söz konusu olmayacaktır.

  • Şırnak Vize Merkezi

    Şırnak Vize Merkezi

    Şırnak vize merkezi olarak kaliteli ve eksiksiz vize başvurusu yapmanıza yardımcı oluyoruz. Şırnak merkez, Beytüşşebap, Cizre, Güçlükonak, İdil, Silopi ve…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×