Beytüşşebap Vize Başvurusu

Beytüşşebap vize başvurusu sırasında başvuruda bulunacağınız ülke ve hangi kategoriden başvurunun iletileceğine çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Örneğin turist olarak giriş yapacak olan kişilerin birçok ülkede otel rezervasyon dataları talep edilir. Buna ek olarak uçak biletlerinin de iletilmesi talep edilmektedir.

Beytüşşebap vize başvurusu sırasında ile birleşimi başvurusuna bulunacak olan kişilerin ise evlendikleri yabancı uyruklu kişi ile evliliklerinin resmi belgelerini sunması gerekir. Bu başvuru kategorisinde tam tekmil nüfus kayıt örneği de talep edilecektir.

Beytüşşebap vize başvurusu sırasında konsolosluk yetkililerinin size iletişim numaralarınız üzerinden anında erişebilmesi için en güncel bilgileri sunmalısınız. Bir bilgi yanlışlığı ya da güncellik sorunu olursa başvuru sahibi sorumluluğu üstlenmelidir.

Kişilerin başvuru taleplerinin yetkililere ulaşmasının hemen akabinde 4 haftalık bir bekleme sürecinin sonrasında vizenin onaylanıp onaylanmadığına ilişkin tarafınıza bilgi sunulacaktır.

Vize Randevu firması üzerinden hangi tür vizeyi talep ederseniz edin işlem akışının sorunsuz şekilde devam edeceğinin bildirilmesi gerekmektedir. Konusunda uzman olan firma gerekli olan tüm işlem akışını sorunsuz şekilde yerine getirecektir.

  • Şırnak Vize Merkezi

    Şırnak Vize Merkezi

    Şırnak vize merkezi olarak kaliteli ve eksiksiz vize başvurusu yapmanıza yardımcı oluyoruz. Şırnak merkez, Beytüşşebap, Cizre, Güçlükonak, İdil, Silopi ve…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×