Sinop Vize Başvurusu

Sinop vize başvurusu yaparken verdiğiniz bilgiler eksiksiz olmalıdır. Bilgilere ek olarak 2 nüsha halinde vize başvuru formunun doldurulması ve sunulması istenir. Bu başvuru formunda verilen bilgilerden bizzat siz sorumlusunuz. Herhangi bir yanlışlık olması direkt olarak vize başvurusunun ret yanıtı almasına neden olabilir.

Sinop vize başvurusu yaparken hangi ülke üzerinden vize talebinde bulunacaksanız onun temel kriterlerine de dikkat edilmelidir. Örneğin Almanya vize başvurularını IDATA üzerinden kabul etmektedir. Başvuru formuna ve diğer gerekli evraklara da bu şekilde erişebilirsiniz.

Sinop vize başvurusu yaparken kişilerin dikkate alması gereken bir diğer husus da seyahat ve sağlık sigortası hakkında bilgi verilmesidir. Bu sigortalar sayesinde herhangi bir aksaklık yaşansa dahi kamuya yük olmayacağınızı kanıtlamış olursunuz.

Sigortaların toplamda en z 30 bin Euro değerinde olması gerekir. Daha düşük değerler kabul edilmeyecektir.

Vize Randevu firmasının güvencesi ile vize başvuru adımlarının tamamlanması bu süreci sizin için daha pratik kılacaktır. Prosedürleri daha kapsamlı olan aile birleşimi gibi kategorilerde talepte bulunacaksanız firma tüm desteği ile yanınızda olacak.

  • Sinop Vize Merkezi

    Sinop Vize Merkezi

    Vize almak isteyenler için faaliyet gösteren Sinop Vize Merkezi olarak başvurularınızı birçok farklı kanaldan yapabilir ve bu konuda bilgi alabilirsiniz.…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×