Sinop

Sinop vize talep adımlarında başvuru yapacağınız ülkenin temel koşulları hakkında bilgi sahibi olmaya özen göstermelisiniz. Örneğin Almanya vize başvurularını konsolosluklar üzerinden değil IDATA aracılığı ile tamamlamanız istenmektedir.

Sinop üzerinden başvuruyu yaparken öncelikle IDATA’dan onay almanız ve randevu talep etmeniz gerekir. Bu başvuru aşamasında online olarak ihtiyaç duyabileceğiniz tüm belgeler size sorunsuz şekilde iletilecektir. Sorunsuz erişim adımının tadını çıkartırken aracı kurumun verdiği tüm prosedürleri yerine getirmeye bilhassa önem vermelisiniz.

Sinop vize başvurusu sırasında Almanya’nın IDATA aracı kurumunun tüm başvuru formlarını internet sitesi üzerinden elde edebilirsiniz. Başvuru sürecinde sunulan bilgi ve belgelerden başvuru sahipleri sorumludur.

Başvurunun takip edilmesi için tarafınıza bir referans numarası sunulacaktır. Bu referans numarası aracılığı ile tüm başvuru adımlarını şekillendirmenize fırsat verilmektedir. Ortalama 4 haftalık bir zaman diliminde başvurunuz sonuçlanacaktır.

Vize Randevu firması aracılığı ile başvuru yapmanın rahatlığını siz de fark edeceksiniz. Prosedürler ile koşullar ile bizzat uğraşmak zorunda kalmadan tüm işlem akışının alanın uzman temsilcileri tarafından yerine getirilmesi mümkün kılınmıştır.

  • Sinop Vize Merkezi

    Sinop Vize Merkezi

    Vize almak isteyenler için faaliyet gösteren Sinop Vize Merkezi olarak başvurularınızı birçok farklı kanaldan yapabilir ve bu konuda bilgi alabilirsiniz.…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×